Televizyon duvarda mı dursun sehpada mı?

Annekaz
26 Ağustos 2012
Yorum Yok

Taşınma hazırlıkları sürerken ev dekorasyonu ile ilgili detaylarla daha çok ilgileniyorum hele salon dekorasyonu.. Oturma grubu alındı, yemek odası zaten olanı kullanacağım halı da tamam geriye perde ufak tefek ışıklandırma detayları ev aksesuarları ve yerleştirme kaldı.

Salonda yer alan LCD televizyon için sehpam var şekil şemal olarak da  benzer bir şey.. Fakat taşınırken ele de  matkabı almışken televizyon duvara taşınabilir. Peki duvarda duran televizyonun kabloları nasıl saklanır?

Aşağı sarkan onca kabloyu saklamak için burada boat ile priz arasına duvarın içinden yol geçirip kabloların duvarın içinde kalmasını sağlamışlar. Bur durum evdeki elektrik durumu ve sizin becerinize göre değişir ama evde uzun süre oturulacaksa kırılıp dökülüp yapılabilir. Burada nasıl yapıldığı anlatılmış bizim duvarlar böyle değil ama işte teknik bu..

Diğer bir seçenek ise kabloları dekoratif bir şekilde saklamak konuyu daha önce facebook sayfamdan paylaşmıştım. Sevgili Esra konuya kendi fotoğrafını eklemiş, harika  bir örnek kabloları sanıyorum sabitleyip stickler yapraklarla süslemiş perdeye eklediği koza ipler, yerdeki kilimve kırlentlerle ortaya tam bir uyum çıkarmış. Kablolarla başı dertte olan hanımlar için güzel bir örnek..

Bunu da seversin  Tutkalsız 3 doğal malzemeli porselen hamuru ile duvar süsü yapımı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim