Teşekkürler Okan

Annekaz
14 Aralık 2008
6 Yorum

Yaşlanıyoruz mu güzellleşiyoruz mu. 15’li yaşlarımda çekilen bir fotoğrafı eline alan öğretmen arkadaşım şimdi çok daha güzelsin demişti.Buradaki güzelliği sanmayın sadece kaş göz saç baş .Ruh olarak olgunluk olarak öyle bir yerlere geliyoruz ki dönüp kendimize baktığımızda kendimizi tanımıyoruz.Su gibi akan yıllar bir şeyler almıyor aksine katıyor sabahın 4’ünde bunları yazmamın nedeni Okan’ın bugünkü programı 90’lı yılları hatırlatacak bi çok şey vardı programda çocukluk aşkım Burak Kut, ( şimdi daha yakışıklı) kafa sallayan Tayfun, yaşlanamayan Hakan Peker sevdiklerim sevmediklerim ‘Ah canım Ahmet’ geldi hoş bi sürprizdi,instant replay güzeldi. Okan’ı her hafta izlerizde hiç bu kadar kendimden bi şey bulduğum olmamıştı.Defile fikri çok güzeldi rezalet kot takımlar göğüse kadar çekilen pantolanlar sergilendi..’Türkçeyi seviyoruz’ yarın kokusu çıkar :)

Bunun dışında Gülay şarkı mı söyledi caz mı söyledi karar veremediğim hoşuma gitmeyen yorumu pek kötü oldu ‘Cesaretin var mı aşka’ güme gitti.Çocuklar çok güldüler şarkılara kıyafetlere kliplere ben de güldüm eğlenceli kalp burkan geçmişe götüren hoşş bir programdı ..Kısaca, Okan teşekkürler..
Bunu da seversin  Saç örgüsü paspas
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. icimden geldigi gibi dedi ki:

  bende sabaha kadar onu izledim.evet benide eskilere götürdü…ahmeti tamamen unutmuşum mesela…rüya ersavcı’da hiç değişmemiş…faklı bir program oldu..

 2. eylulbahcesi dedi ki:

  Hakikatten harika bir geceydi, ilk defa hiç sıkılmadan programı sonuna kadar seyrettim,zaman çok hızlı geçiyor gerçekten de, insanın ilk gençlik yıllarına dönmesi oralarda gezinmesi çok güzel, bir de o dönem benim lise yıllarıma rastlar ki o daha da heyecan verici ve güzel anılarla doluydu benim için..gerçekten de teşekkürler okan a …konuya yer verdiğin için annekaz sana da teşekkür

 3. Sibel Başaçık dedi ki:

  Biz de eşimle çok hoşumuza giderek seyrettik sevgili Annekaz ve yaptığın bütün olumlu olumsuz yorumlara aynen katılıyorum :))

 4. embir dedi ki:

  Kesinlikle katılıyorum annekaz, dün bende sabahladım program çok güzeldi ve Gülay konusunda da sana sonsuz katılıyorum. Burak Kut benim gençlik aşkımdı ay ayy… Program iyi geldi.

 5. kalderavolkan dedi ki:

  Ne çok insanla aynı duyguları paylaşmışım :))
  http://kalderavolkan.wordpress.com/2008/12/14/disko-krali13122008/

 6. melusina dedi ki:

  ben de bayıldım 90’lar konseptine. Hep 80’ler 70’ler ve 60’larla ilgili programlar yapılırdı ama ilk kez rastladım böyle bir şeye. Çocukluğum gözümün öünden geçti .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.