Toker Bebe alışverişim

Annekaz
30 Ekim 2017
Yorum Yok

Bebek heyecanı başka  bir şey,  bebek için  alışverişi yapmaksa çok farklı bir duygu. Bir Ankaralı olarak Toker Bebe mağazası bu heyecana ev sahipliği yapacak muhteşem bir yer ama daha iyisi bence internet mağazaları.

Hamilelik haberi alır almaz hatta belki çok daha öncesinden minik minik çoraplar patikler eşten dosttan gelmeye başlar bazen dayanamaz bebeğin cinsiyetini bile öğrenme fırsatı olmadan biz alırız, hele doktor bebeğin cinsiyetini söylediğinde artık gözümüz bebek mağazası vitrinlerinde ve internet sitelerinde gezinmeye başlar.

TOKER BEBE ONLİNE ALIŞVERİŞ

Kolay değil;  9 ay bir can taşımak!  Bir yandan hamilelik sıkıntıları, diğer yandan bitmez bilmeyen bebek hazırlıkları sizi çok yorabilir,  bebek alışverişi hatta kendiniz için bir hamilelik bile alamamış olabilirsiniz bunu ben de yaşadım çözüm kesinlikle online alışveriş. Toker Bebe nin online alışveriş platformu www.e-toker.com Türkiyenin en geniş anne bebek alışveriş platformlarından birisi. Hamilelikten emzirme ürünlerine çoraplardan oyuncaklara kadar anne ve bebeğin ihtiyacı olan herşey e-toker.com da var.

toker bebe body mor

Benim hem hediye etmek için hem de bazen saklamak için bebek alışverişi yaptığım oluyor,  hem hala hem teyze olmak kolay değil :) Bakın en son Toker mağazalarından neler aldım.

toker bebe nevresim takimi

Öncelikle bebeğin tenine temas edecek her şey doğal malzemelerden üretilmeli, yüzde yüz pamuklu ürünler bir bebek için en doğru seçim. Ben bebek için alışveriş yapıyorsam ilk baktığım şey içeriğini yazan etiket oluyor yüzde yüz pamuklu ya da bambudan yapılmış ürünleri tercih ediyorum.   Yumuşacık kaliteli bir nevresim takımı hem büyüklerin hem küçüklerin ihtiyacı bu  bebek nevresim takımı hem çok eğlenceli hem de çok kaliteli indirimde görür görmez tam 3 tane  kaptım.

toker bebe body

Bir bebeğin en çok hangi eşyası olmalı derseniz bezden sonra sırayı kesinlikle Bebek badi alır. Yazın tek başına giyilen kışın da soğuktan koruyan bu bebek iç çamaşırlarından bir anneye 50 tane olsa bile az geldiği olabiliyor. Malum her alt değiştirmede değişebiliyor :)  Boyundan çıt çıtlı ya da zarf yaka badiler en doğru seçim bebeğin canı yanmadan kafasından hatta belinden aşağı geçebilecek modeller tercih edilmeli. Yüzde yüz pamuklu olmalı ve kaliteli markalar tercih edilmeli. Tabi bir de  bebek eşyası aldığımda kullanmadan önce mutlaka yıkarım bu şekilde içim rahat eder :)

Bunu da seversin  Bebek Hediye Sepetleri

toker bebe oyuncak

Bu çorap ve bileklileri çok severek aldım. Çıngırakları olan bu set bir bebeğin ilk oyuncağı olabilir.

61V+2bOYALL._SL1000_

Ayak ve bileklere takılan bu sevimli çıngıraklı oyuncaklar küçücük bir bebekken bile onların dikkatini çekiyor hareket ettikçe ses çıkardıklarının farkında oluyorlar. Annelerin vereceği eğitimin başlangıcı bu çorap setinden başlıyor.

Toker bebe zaman zaman indirim ve kampanyaları ile takip edilesi bir alışveriş platformu. Bebek hediyesi için ya da hamile arkadaşa kendini iyi hissetirecek pek çok sevimli detay bulmak mümkün. Takip edin ve bu indirimleri kaçırmayın.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim