TRT’nin dizileri daha insancıl

Annekaz
22 Eylül 2010
3 Yorum
Yerden Yüksek (TRT dizisi)

Yüksek Reyting, reklamdan pay kapma gibi amaçlar söz konusu olmayınca diziler daha sevimli daha insancıl oluyor. TRT’nin dizileri’de böyle daha sıcak daha içimizden daha insancıl. Aslında bu eskiden beri böyleydi Perihan Abla, 7 numara aklıma ilk gelenlerden şimdi diğer kanallardaki dizilere bakın mesela Ezel o bipler zorunlu olmasa ana avrat  artık ağıza ne gelirse hoş sanki edilen küfürleri anlamıyoruz, Fatmagül’ün suçu ne? romandan haberdar olmayanlar için şok edici olmuştur devamı gelecek, bir başka dizide eşcinsel yatak sahnesi  yani artık izlemediğim içinde ne olup bittiğini haberlerden gördüğüm o kadar çok dizi var ki
.
Her yerde hiç kimse memnun değil ama en çok izlenen diziler yine o diziler. En azından ben şunu söyleyebilirim okulların açıldığı şu günlerde olur ya vakit bulup da o televizyon akşam saatlerinde açık olursa TRT’nin dizilerine biz göz atın bir şans tanıyın emin olun evdeki çocuk için daha iyi olacaktır.. :)

Bunu da seversin  Her şey deniz kabuğundan
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Gökce dedi ki:

    çok haklsın valla

  2. Miniature dedi ki:

    "En son babalar duyar",,"dikkat bebek var"..Ay nə gözəl seriallardır onlar..Mən də çox sevirəm..

  3. Merve dedi ki:

    Kesinlikle katılıyorum sana.Bence en güzel diziler trtde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim