Türkiye’de internet kullanıyorsanız..

Annekaz
5 Haziran 2010
Yorum Yok

Yavaşsınızdır,  şu anda sağlandığı söylenen en yüksek hızı santraller kaldırmıyor internet kullananlar bağlan kop şeklinde kullanıyor alt yapısız

Pahalıdır sınırsıza 50 lira verirsiniz hızı bayar, hızlıya 19 lira verirsiniz kota dolar. Yani yavaş pahalı, hızlı ucuzdur  burada 2 + 2  4 etmiyor dikkat.

Suçlu olmasanız bile her an yasağa maruz kalabilirsiniz,  binlerce blogcu kuzu kuzu rahat duracakki blogunuza bi şeycikler olmasın.

Yasaklara karşı yurdum ev hanımı DNS nedir bilir değiştirir yeni IP’ler keşfeder Vekil sunucu atamasını çatır çatır yapar.

Siz yasaklanmasanız bile kullandığınız sistemlerden birisi yasaklanabilir ve ya kısıtlanabilir bu da sizin yayınınızı etkiler.

Mesela Google, BTK istediği kadar açıklama yapsın yasaklamadık diye bal gibi yasaklamışlar. Google Translate ve Analystic çaışmıyor bağlanmaya çalışayım derken siteler yavaşlıyor. Youtube yasaklayamayan zihniyet aracıların peşine düşmüş mesela google translate ile youtube kolayca giriliyordu ama kaş yapayım derken göz çıkardırlar. Bir kaç güne kadar translate ve diğer google hizmetlerinin kullanmanın bir yolu bulunur sorun değil. Sonuç: Youtube’e yasaklanabilmiş değil olan google’in diğer hizmetlerine oldu.

Bunu da seversin  Doğal güzellik reçeteleri..benden saç maskesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim