Yüzü gülene madalya verilsin

Annekaz
10 Mart 2010
3 Yorum

Türkiye adına ümidim çok azdı o da gitti kerpiç altında ölen vatandaşlar, aynı yerde iki gün üst süte şehit olan askerler okulda öğrenci tartaklayan öğretmenler, sınav sistemi, yürünmez yollar, milleti azarlayan kıytırı kırık devlet memurları, tekel işçileri, teröristler, soyguncular, yancılar, torpilciler , Ermeniciler, milliyetçiler, muhafazaklar, satılmışlar dostlar düşmanlar hepsinden çok bunaldım..

Hele iki gündür iç burkan deprem haberleri kanımı çekti..Koskoca sosyal devlet 200 nüfuslu köye doğru düzgün yardım bile yapamadı yüz yıllık çadırlar artık hiç kimsenin kullanmadığı katalitik sobalar çamur deryası içinde başıboş çocuklar..Ben devletim adına utandım 200 haneli köy için yardım hesabı açılmış 200 haneli köy için!

Çocuklar hep çocuk, oyuncak yok, psikolojik destek yok ağlayan sızlayan annesini akrabasını kaybetmiş çocukları hemşireler oyalamaya çalışıyor..Beni ailemle birlikte kabul edecek insana değer bir ülke varmı ?  Bu kadar mı küçüktük ..Küçükmüşüz..

Bunu da seversin  Evden çalışmanın bir kadın için inanılmaz faydaları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. benhurum dedi ki:

  Vallaha ne desen az arkadaşım yerden göğe kadar haklısın ve benimde duygularıma tercümen olmuşsun kalmine sağlık.
  Ne yazık ve ne acı ki kocaa ülkemiz bu kadar mı ACİZ, yazıklar olsun demekten alamıyorum kendimi…

 2. ANALI KIZLI HER TELDEN dedi ki:

  çok haklısın canım benim 200 hanelik o köye yardım yapamayan devletimiz yurt dışındaki felaketleri yardım bombardımanına tutuyor işte biz böyle bir devletin yönetimindeyiz Allah sonumuzu hayıretsin nediyeyim Allah devlete muhtac etmesin

 3. Açalya dedi ki:

  Çok üzücü…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.