Türkiye’nin en büyük Çocuk Festivali 4 Haziran’da İstanbul’da

Annekaz
30 Mayıs 2017
Yorum Yok

Karne zamanı geldi şimdi stres atma zamanı ve bunun en güzel yolu çocuk festivalleri Türkiye’nin en büyük Çocuk Festivali de 4 Haziran’da İstanbul’da üstelik sabahtan akşama atölyeler, söyleşiler, oyunlar ve eğlencelerle dopdolu bir programı var.

İstanbul’da yaşayan çocuklar çok şanslı özellikle şu sıralarda hem kültürel hem de eğlence ile dolu günler onları bekliyor. Ankara’da yaşayan bir blog yazarı ve 3 çocuk annesi bir kadın olarak eyyyy yetkililer duyun sesimizi biz de şehrimizde böyle büyük Çocuk Festivalleri istiyoruz :)

Derslerden sıkılan çocuklar, koşuşturmadan bıkan veliler 4 Haziran’da Life Park’ta derin bir nefes alacak ya da çocuklar nefes nefese kalacak çünkü harika bir festival programı var. Çocuk, Kültür, Edebiyat dergisi Yedi Yetmiş’in düzenlediği festival, çocukların tüm gün boyunca keşfederek eğlenebilecekleri özgür bir ortam yaratıyor. Festival biletleri Biletix’de, Bilet bedeli 25 TL tek bir bilet ile pek çok aktiviteye katılabiliniyor :)  Satın almak için tıklayın “Çocuk Festivali”, 4 Haziran’da, İstanbul-Sarıyer, Life Park’ta!

cocuk festivali gosteriler

 

cocuk festivali atolyeler

 

cocuk festivali soylesi imza

 

Çocuk-Festivali-1

Bunu da seversin  İşitme engelli çocuklar için alfabe
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.