Willow Smith, Ceylan ve Küçük Emrah

Annekaz
4 Şubat 2011
Yorum Yok
Willow Smith Amerika’nın yeni çocuk ikonu çok iyi şarkı söylüyor ve bir tarzı var ABD’de pop dünyasındaki gizliden gizliye süren siyah- beyaz savaşının kazanan siyahi taraflarından birisi.

Aslında Willow doğuştan şanslı çünkü ünlü bir anne babanın kızı Will Smith’in prensesi kendisi. Kıyafetleri şarkıları eğlendirici pek sokakta giyilecek şeyler değil aslında ama yine de etrafa neşe saçıyor. Buraya kadar tamam şimdi dönüp birde bizim eskiden kalma çocuk yıldızlarımıza bakalım, hüzün keder acı her şey onlardaydı. Göz yaşı dolu filmler ve içimizi dağlayan şarkılar büyümüşte küçülmüş kıyafetler bize hiç örnek olmadı bir gıdım çığır açmadı yaratıcı olmayı göstermedi şimdi akıllarda tek kalan dalga geçilen replikler oldu.

Hala  gerçekten bir çocuk starımız yok 13 14 yaş altı gençlerin çocukların takip edeceği örnek olabilecek unutulmaz işler yapacak … ha çok mu lazım tartışılır ama bizde çocuklar başlarını sınavlardan kaldıramıyorlar ki yaratıcı olmaya vakitleri olsun… hadi onu geçtim bir çocuk filmimiz bile yok..

Willow Smith Fotoğrafları için tıklayın

Bunu da seversin  Su şişesinden ayakkabılık!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim