Yastık altı heybesi

Annekaz
15 Şubat 2013
Yorum Yok

bebek odasiÇocuk odaları için harika bir proje. Yastık altına bizim bildiğimiz heybe benzeri bir çanta seriliyor ve çocuklar yatmadan önce kullandıkları en sevdikleri eşyaları koyup rahatça alıp kullanabilir yerine geri koyabilirler…

Görünüş olarak heybeye benziyor projeyi yapan kadın keçeden yapmış bana kalsa döşemelik kumaştan yapar yıkar yıkar kullanırım. Tek kişilik yatakların ranzaların eni genelde 90 santimdir, çantanın aşağı ne kadar sarkacağı  kaç cebi olacağı size kalmış tabi bir de süslemeleri..

Çocuğunuzun isminin baş harfini işleyebilir ya da daha şatafatlı süsleyebilirsiniz.

Peki böyle bir cebe neler konur gece bir çocuk neye ihtiyaç duyar? öncelikle bir fener, fener karanlık korkusu olan çocuklar için harika  bir kurtarıcıdır , en sevdiği kitaplar, varsa ışıklı okuma gözlüğü , en sevdiğini yumuşak oyuncağı karalamak için defter , boyama kitabı ve kalemler..Özellikle bir hastalıktan dolayı uzun süre yatakta kalan bir çocuk için kendi alanını yaratması ve kullanması için güzel bir yöntem.

Yalnız dediğim gibi neticede çocuk odası için hem dekoratif hem de kullanışlı bir detay çabuk kirlenecektir keçe sık sık yıkanmak için uygun olmayabilir kalın bir kumaş ya da döşemelik bir kumaş daha uygun olacaktır.

Kaynak

Bunu da seversin  Dantelli boyama aksesuarlar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim