Yataş Bedding Yorgan ve Yastık Koleksiyonu ile Rahat Bir Uyku

Annekaz
21 Aralık 2017
Yorum Yok

Yataş Bedding, konfor sunan yataklarının yanı sıra, geniş yorgan ve yastık seçenekleriyle de rahatlığınızı tamamlayacak çok çeşitli ürünleri beğeninize sunuyor. Her daim kaliteli olan standart ürünlere ek olarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş ürünleri de Yataş Bedding’de bulabilir ve konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hafiflik ile Sağlanan Sıcaklık

Varlığını sadece sizi ısıtarak hissettirecek hafiflikte bir ürün arıyorsanız, Dacron Microfiber yorgan serisindeki ürünlere göz atabilirsiniz. Delikli bir elyaf çeşidi olan Quallofil sayesinde %33 hava içeriğine sahip bu ürünler, farklı yoğunluklarda üretiliyor. 200 gr/m2 yoğunluğa sahip olan ürün sizi daha serin tutarak 4 mevsim kullanım kolaylığı sağlarken 300 gr/m2 seçimi ile de sıcaklığın rahatlatıcı etkisini arttırıyor. Yumuşak hissi ve kabarık dokusu ile bir bulutu andıran bu yorganlar, aynı zamanda makinede yıkanma özelliğiyle de temizliği kolaylaştırıyor.

Dacron yorgan ailesinden biri olan Hollofil Allerban yorganlar, elyaf üzerine uygulanan özel bir teknoloji ile geliştiriliyor. Böylece kullanıcılarda alerjik reaksiyonlara sebep olabilecek veya solunum yolu rahatsızlıklarına yol açabilecek etmenlerin oluşmasına engel oluyor. 200 gr/m2 yoğunluğunda olan bu ürünlerde kullanılan 4 delikli elyaf, ürün içerisinde %20 hava yer almasını sağlıyor.

İkliminize Göre Yorgan Tercihi

Hava sıcaklıkları uyku kalitenize doğrudan etki gösteriyorsa Yataş Bedding’in farklı iklim koşulları için geliştirdiği yorgan modelleri arasından birini deneyebilirsiniz. Dacron serisi Climarelle Cool yorgan, klima etkisi yaratması için mikro kapsül teknolojisi ile geliştirilen tela astar içeriyor. Böylece sürekli sıcak gecelerle mücadele edenlere serinletici bir destek oluşturuyor ve sıcaklığa bağlı dönüşleri 20 dakika daha erteleyerek uyku bölünmelerini geciktiriyor. Soğuk iklimler için tasarlanan Superwashed yün elyaf dolgulu yorgan ise diğer yün ürünlerden farklı olarak makinede 30 °C sıcaklıkta yıkanma özelliği ile dikkat çekiyor.

Yataş Bedding, elyaf ürünlerin yanı sıra deve tüyü ve kaz tüyü yorgan seçeneklerini de müşterilerinin beğenisine sunuyor. Böylece doğal malzemeleri de kullanarak rahatlık sağlıyor. Deve tüyü yorganlar soğuk gecelerde sıcak, sıcak gecelerde ise serin hissetmenizi sağlıyor ve sizi bir battaniye gibi sarıyor. 300 gr/m2 yoğunluğa sahip ürünler nefes alan yapısıyla bakteri oluşumunu engelleyerek sağlıklı bir sunuyor. Benzer şekilde doğal bir ürün olan kaz tüyü seçeneği ile de yumuşaklık ve yaylanma hissine ulaşabilirsiniz.

Bunu da seversin  Okul alış verişi - ofix.com

Yataş Bedding, koleksiyonlarında yer alan yorgan modelleri tek, çift ve king size olmak üzere farklı ebatlarda ürünlere ulaşmanıza olanak tanıyor.

Yataş Bedding Yastık Serisi

Uyku sırasında en büyük destekçiniz olan yastığın doğru belirlenmesi, uyku kalitesine doğrudan etki ediyor. Bu nedenle size uygun bir yastık seçerek en yoğun günlerin sonrasında bile daha dinç uyanabilirsiniz. Hem yetişkin hem de bebekler için özel olarak tasarlanan yastıklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Yastık grubunun en başında yumuşak ve hafif yapıları ile memnuniyet sağlayan silikon yastıklar yer alıyor. Bunlarla beraber, son yıllarda kullanımı yaygınlaşan visco yastık modelleri, baş ve boyun ağırlığına ve şekline göre form değiştirerek tam destek sağlıyor. 60 °C’de yıkanabilen kılıfları sayesinde temiz kalmasına olanak veren yastıklar, gece boyunca huzurlu hissetmenize yardımcı oluyor. Zararlı kloro floro karbon bileşiği içermeyen ürünler sağlığınızı da önemsiyor.

Doğal ve sağlıklı bir ürün arayanlar için sunulan kaz tüyü yastık seçeneği içeriğinde bulunan gıdık ve sırt tüyleri sayesinde yumuşaklık sağlıyor. Vücut ısısının dengelenmesine ve vücudunuzun nefes almasına da yardımcı olan bu ürünler için uzun süreli kullanımda periyodik olarak havalandırılması ve kuru temizleme yapılması öneriliyor.

Siz de rahatlığın tadını çıkaracağınız yorgan ve yastık seçeneklerine göz atmak için en yakın Yataş mağazasını ziyaret edebilir ya da web sitesini inceleyebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim