Bu Bebek Yatakları ile İçiniz Rahat Bebeğiniz Rahat!

Annekaz
21 Mart 2021
Yorum Yok

Bebekleriniz her şeyin en iyisine layıktır. Doğduğu andan itibaren onun için en sağlıklı, en verimli, en rahat eşyalar seçmek için çaba içine girilir. Uyku ise bir bebeğin en özel anı, gününü en çok geçirdiği andır. Her bir parçası düşünülerek hazırlanan Yataş Bedding bebek yatakları, bebekleriniz için titizlikle tasarlanıp, onlar için son kalite teknolojilerle üretilmektedir. Çünkü Yataş, bebeğinizi en az sizin kadar önemser.

Bebek Yatak Modelleri Arasında Seçimi Nasıl Yapmalısınız?

Bebek yataklarında genel bir kanı olarak çok yumuşak modellerin tercihi bebeklerin sağlığı ve konforu için en iyisi değildir. Gelişim evresinde olan bebekler için bebek yataklarının onların gelişimine destek vermesi gerekir. Ortopedik ve yarı ortopedik bebek yatağı modelleri, bebeğiniz için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. İskelet sistemini destekleyip rahat bir uyku zevki sunarken aynı zamanda da çok yumuşak yataklarda meydana gelen çökme, eğim gibi nedenlerin önüne geçerek bebeğinizin korunmasını sağlar. Yataş Bedding bünyesinde üretimi gerçekleşen bebek yatakları, yenidoğan evresinden itibaren her yaşa kadar bebeğinizin güvenle büyümesine yardımcı olur.

Yataş Bebek Yataklarında Kullanılan Yapıştırıcı Bile Cilt ile Dost!

Yataş, bebeğiniz ve sizin için en son teknolojileri kullanır. Bebeğiniz içerisinde bulunduğu ortamda kimyasallardan uzak en doğal ve doğal uyku hazzını yaşar. Bebek yataklarında kullanılan Hotmelt yapıştırıcılar, içeriğinde ısı gördüğünde eriyerek sıvı duruma elen solvent içermezler. Tamamen katı içeriklidirler. İşlem sonrası kurutma gerektirmeyen yüksek hızlı kuruma gücüne sahiptirler. Otomatik ve yüksek hızlı çalışma sağlaması, sağlam yapışma gücü ve esnekliği ile de uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu sayede alacağınız yatakların uzun ömürlü olması tescillenmiş olur. Holmelt yapıştırıcılar ayrıca geri dönüştürülebilir. Bu çevre dostu özelliğiyle hem doğaya hem de bebeğinize saygılıdır.

Tamamen doğal malzemelere sahip yatakları ile doğaya saygılıdır. Copola ve Cottonia hindistan cevizi lifi ile üretilmiş ürünler, bebeğiniz için en faydalı yatak modellerindendir.

Yataş Bedding bebek yatakları Alman LGA® Ergonomi Sertifikası’na sahiptir. Bu sertifika bebek yataklarının en kaliteli ve ergonomi standartlarına en uygun yataklarda uyuduğuna garanti eder.

Bunu da seversin  Eskitme işleme

Hem Uyku Hem Oyun için: Bebek Oyun Park Yatağı

Yaş grubuna ve kullanım fonksiyonlarına göre değişen modeller sunar. Atta taşınabilir olması ile, Cleanped hijyenik ve pratik alt değiştirme özelliği ile, Dreamy Baby yapısındaki yay ile öne çıkar. First Dream bebeğinizin doğduğu andan itibaren kendine ait alan sunması ve taşınır olması ile, Juno ise ana rahmine benzeyen tasarımı ile bebeğiniz düşünülerek tasarlanmıştır.

Bebeğinizin hem rahatça uyusun hem de rahatça oyun oynasın ister misiniz? Bebeğinizin gelişimi için uykusu kadar oyun oynaması da önemlidir. Onun rahatça üzerinde hareket etmesini sağlayan yataklar motor gelişimini en doğru şekilde ilerletmesine katkı sağlar. Lily, bebeğinize hem oyunu hem de uykuyu aynı anda sunar. Yatakların içerisinde kullanılan süngerler bebeğinizin omurga gelişimi için üretilmiş yoğun yapısıyla güvenli ve konforludur. Yıkanabilir özelliğe sahip kumaşları, çift taraflı kullanımı, fermuarlı çıkarılabilir çamaşır makinesinde yıkanabilir kılıfı, kolay taşınabilir özelliği ile de sizin için büyük kolaylıktır. 

Her yaş grubuna hitap eden Yataş Mini bebek yatakları serileri, en şık modelleri, kullanılan malzemelerin doğallığı, son moda teknolojileri, kolay taşınabilir ebatlarda olması gibi alanlarda geniş yelpazeler sunar. Ortopedik olması, yoğun süngerleri, pocket yay gibi teknolojiler, yatakların yüksekliğine kadar düşünülmüş ince detayları ve her bütçeye uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile herkese hitap eder. Yataş Bedding kalitesi ve konforu ile harmanlanan bebek yataklarına bebeğinizin güvenliği ve sağlığı için sadece bir tık uzaktasınız.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim