Yıllar boyu süren kadın vücut modası

Annekaz
29 Ocak 2015
1 Yorum

Güzellik belli kalıplar içine sığdırılmaya çalışılsa da herkese göre değişen bir kavram. Kadın güzelliği mesela sadece fiziksel olarak bile o kadar çok fazla güzel diyeceğiniz detay var ki.. Kimilerine göre kıvrımlı hatlarda dolgun görünüşlü bir kadın güzeldir, kimine göre zayıf bir kadın uzun saçlar ten renkleri derken burada sayamayacağım kadar fiziksel unsur ortaya çıkıyor, ama kalıpları moda dünyası belirliyor.

Acı ama gerçek yüz binlerce insan ister istemez güzelliği bu kalıplar içinde buluyor saç şeklinden tutun da estetik operasyonlara kadar geniş bir pazardan bahsediyoruz. Aşağıdaki videoda yıllar boyu süren güzellik anlayışından kesitler var, geniş kalçalar, büyük göğüsler  ya da tam tersi çok zayıf bedenler görebilirsiniz.

moda

Şimdi tam bir popo modası var bana göre asla güzel değil ama o çirkin Kim Kardashian poposu için bıçak altına yatanların sayısı hiç de az değil..Bakalım yıllar yıllar süren bedendeki moda akımına!

Bunu da seversin  Dilim dilim dekolte
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. bademlebuduk elif dedi ki:

    balık etli olmak en güzeli :)))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim