Anne Kaz’da yazar olun

Annekaz
15 Ocak 2016
Yorum Yok

Blog dünyasına gireli hayli zaman oldu. Şunu yazar mısın, şöyle bir bilgi buldum paylaşır mısın, şu yemeği pişirdim nasıl olmuş gibi facebook’da çok mesaj alıyorum. İstedim ki Anne Kaz bünyesi içinde bir yazar kadrosu oluşturalım. Sayfanın bir kenarına fotoğraflı yazar köşesi açacağım siz de istediğiniz konuda yazı gönderebileceksiniz.  Sesinizi elimden geldiği kadar daha çok kişiye ulaştırmaya çalışacağım.

Peki Anne Kaz’da yazar olmak için bir şart var mı?

Vatanın birliği bütünlüğünü tehdit edecek şeyler paylaşmayacak herkes yazar olabilir.

Yazılar hangi konularda olmalı?

Her şey.. Dekorasyon, çocuk bakımı, yemek tarifleri, etkinlikler, sanat gösterileri, aktiviteler, tatil maceralı, ürün deneyimleri, ürün şikayetleri :) el işleri, kendin yap projeleri, okul seçimi, doktor seçimi, sağlık, güzellik.. her konu hakkında yazmak serbest.. Siyaset mümkünse olmasın.

Yasaklar yok mu?

Yasak demeyelim de.. tüm yazılar benim onayımdan geçer,  resim düzenleme, teknik detaylar vs ayarlarım. Kesinlikle kopyala yapıştır yazı olmaz, yani kendi blogunuzdaki ya da bir yerden gördüğünüz yazıyı burada yayımlayamazsınız. Uzun yazıları ben şahsım adına çok severim ama kısa bilgilendirici notlarda harikadır. Link verebilirsiniz lakin ben linki düzenlerim. Büyük fotoğraflar yükleyebilirsiniz.

Yazar köşesi ve yazar hakkında bilgisi..

Yazdığınız yazının altında size ait bilgiler olacak sosyal medya bağlantıları isterseniz fotoğrafınız ya da logonuz ya da istediğiniz bir resim.

Yazdığınız yazılarda resim fotoğraf bulmakta zorlanıyorsanız google arama yapıp koymayın, ben size ücretsiz fotoğraf kullanabileceğiniz kaynaklar vereceğim. Tabi ki en güzeli kendi çektiğiniz fotoğraflarınız..

Pekii Anne Kaz’da nasıl yazar olunur?

Yazar Ol üstüne tıklayın. Gördüğünüz ekran  çıkacak kullanıcı adı ve mail adresinizi yazın. Kullanıcı adı sonra değişmiyor Türkçe karakter içermeyen isimlerden seçin. Hepsi bu kadar adresinize bilgiler gelecektir.  Yine http://www.annekaz.com/wp-login.php adresine gelip seçtiğiniz şifre ve kullanıcı adı ile grip yazmaya başlayabilirsiniz. Üst köşede Yeni yazan yere tıklamanız yeterli.  Hepsi bu kadar..

Bunu da seversin  Sağlık bakanlığından gün menüsü

kayıt-ol

 

Belki ilerde çekirdek bir kadro olarak kalacağız, belki bu proje başarılı olmayacak, belki çok başarılı olacak ayda  bir bir yerlerde buluşacağız.. neden olmasın..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim