Anne Kim bu Ağca?

Annekaz
19 Ocak 2010
1 Yorum

Çocuklara akşam haberlerini izlettirmek çok sakıncalı cevabnı tam veremediğiniz sorulara maruz kalıyorsunuz. Mesela akşam kızım sordu Ağca kim? Katil dedim kimi öldürmüş dedi Abdi İpekçi sonra Papa suikastini anlattım çok tatmin olmadı e bu adam katilse niye bu kadar ilgi görüyor neden beş yıldızlı otellerde kalıp gazetecilere mağrur bir ifadeyle üstelik İngilizce demeç veriyor..Bizim medyanın salaklığı deyip geçiştirdim ama bütün medyayı aynı sepete koymak yanlışmış. HaberTürk dün yapılan Ağca rezilliğini içine sindiremedi ve bundan sonra bu katilin çok önemli olmadıkça haberini yapmayacağını takip etmeyeceğiniz söyledi..Yiğit Bey’i takdir ettim.. Böylesine bilinçli bir haber seçiciliği durumu varsa bizim evde bundan sonra HaberTurk izlenir..

Bunu da seversin  Kahin Ahtapotun referandum tahmini
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. cecilia dedi ki:

    aynen katılıyorum artık yuh dedim noluyoruz bi katil bu kadarmı starlaştırılır,bir gazeteciyi öldürmüş üstelik bunu medyanın yapmaması gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim