Annelere ingilizce kursu

Annekaz
31 Mayıs 2012
1 Yorum

Bu yaz kimseye söz vermeyin, İngilizce kursuna gidiyoruz. Evet sevgili anneler, hep beraber gidiyoruz. Yıllarca beklemeye aldığımız, hayatta zaman bulamam dediğimiz, kesin pahalıdır diye dert yandığımız o çok istediğimiz İngilizce kursuna artık gidebiliriz!

Üstelik bunu çok cüzi bir ücret karşılığında yapacağız. Unutmayın hanımlar, İngilizce öğrenmenin en zor yanı başlamaktır fakat sonrası çorap söküğü gibi gelir.

ESLI International Türkiye de bütün anneler İngilizce öğrenebilsin diye bu yaza damgasını vuracak muazzam bir kampanya yapmış.

Kanada ve Amerika’daki saygın üniversitelerin İngilizce hazırlık programı olan ESLI sayesinde İngilizceyi zorlanmadan, keyifle ve zevkle öğreneceksiniz. İngiltere ve Amerika’da eğitim görmüş, alanında uzman akademisyenleri ve ESLI International Türkiye’nin eşsiz eğitim programı yardımıyla İngilizce öğrenmek artık çocuk oyuncağı. ESLI, bu yaz İngilizce öğrenmek isteyen bütün anneleri Şişli ve Moda kampüslerine davet ediyor.

Avrupa Birliği eğitim standartlarına uygun biçimde tasarlanan 12 kişilik sınıflarda, çağa uygun modern ve konforlu sınıflarda siz de İngilizce öğrenebilirsiniz.

Sizin için açılan hafta içi kurlarında haftanın 3 günü eğitim görecek ve 6 haftanın sonunda bir kuru tamamlamış olacaksınız.

Dahası yaz boyu devam edecek olan bu kampanya ile her türlü çay ve kahve ikramı da ESLI’dan! Dilerseniz ders aralarınızda Moda kampüsünde Kalamış Marina’ya nazır kafede oturabilir, ikramların tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca ESLI International Türkiye, hafta sonu düzenlenen “conversation club”lara ücretsiz olarak katılmanıza da izin veriyor. Bu yaz İngilizce kursuna gitmemek için hiçbir bahaneniz kalmadı hanımlar!

 

Bu bir tanıtım yazısıdır

Bunu da seversin  İngilizce Öğrenmenin Faydaları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. keske adanada da olsaydı kesınlıkle kacırmazdım:(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.