İngilizcenizi Konuşturun!

Annekaz
7 Kasım 2018
Yorum Yok

İyi bir İngilizce dili bilgisine sahip olmayı herkes ister. İlkokul yıllarından beri insanların hayatlarında olan İngilizce dilini okul sıralarında öğrenen çok az kişi vardır. Çünkü ilkokul yıllarından beri öğrencilerin kafasına dersi geçmek için ezber yöntemi ile İngilizce dil bilgisi aşılanmaktadır. Durum böyle olunca İngilizce dilini unutulmaya yüz tutulmuş ve zamanla yalnızca birkaç kelime bilgisine dönüşmüştür. İngilizce bilmeyi zorunluluk olarak düşünmeyip kendinizi, ufkunuzu geliştirmek için öğrenmek istediğinizde inanın öğrenme sürecin hem kolay hem de hızlı olacaktır. İngilizce öğrenmek için bir ya da birden fazla nedeniniz olsa da öncelikle İngilizce öğrenmeyi gönülden istemeniz gerekmektedir. sosyal yaşantınızda ve çevrenizde yabancı arkadaşlarınız sevdikleriniz var ise onlarla sohbet ederken onlara İngilizce iltifatlar etmek istediğinizde en çok kullanılan İngilizce iltifatlar konu başlığından yardım alabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda kullanabileceğiniz gibi sosyal medyada da İngilizce iltifatları kullanabilirsiniz. Bu yüzden İngilizce iltifatların hem telaffuzunu doğru bir şekilde yaparak konuşmalı hem de doğru, yanlışsız bir şekilde yazmalısınız. Tam da bu noktada sizlere sonsuz desteğini esirgemeyecek olan inter İngilizce online sitesine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Daha güçlü bir iletişim için ya da daha farklı amaçlarla karşınızdaki kişiye iltifat etmek istediğinizde İngilizce en çok kullanılan iltifatları kullanabilirsiniz. Bazen insanlar etrafındaki insanlardan yaptıkları işler sonucunda güzel sözler duymak isterler. Hangi durumda nasıl İngilizce iltifat edeceğinizi bilmiyorsanız İngilizce iltifatlar listesine göz atmanızı önereceğim!

İngilizce dili yalnızca öğrendik bitti diyeceğiniz bir dil hiçbir zaman olmamıştır. Her geçen gün İngilizce dili hakkında farklı bilgiler edinebilir ve bilmediğiniz bir şeyi öğrenebilirsiniz. Bu yüzden hiçbir zaman ben İngilizce öğrendim bitti demenizi önermem. İngilizce dilini öğrenmek İngilizce dil ve edebiyatı hakkında da tam anlamıyla bilgi sahibi olmak ve İngilizce dilinde bilmediğiniz bir konu bile kalmaması anlamına gelir. Sizlere İngilizce dilini tam anlamıyla öğretecek ve her geçen gün İngilizce bilginize bir yenisini ekleyecek olan inter İngilizceden ücretsiz deneme dersleri alarak kendinizi bu konuda geliştirmeye başlayabilirsiniz. 21 sessiz ve 5 sesli harfi ile toplam 26 kelimeden oluşan İngilizce alfabe aslında diğer dillerdeki alfabeden daha kolaydır. Yalnızca okunuşlarının ve yazılışlarının farklı olduğunu aklınızda tutarak bile İngilizce alfabe bilgisi edinebilirsiniz. İngilizce alfabe Türkçeden farklı olarak q, w ve x harflerini içerirken; ç, ğ, ö, ş, ı ve ü harfleri İngilizce alfabede bulunmaz, asla kullanılamaz. Ücretsiz İngilizce öğrenme online metotları ile İngilizce bilginizi geliştirebileceğiniz gibi aynı zamanda da bu platformlarda bulunan karşılıklı dersler sayesinde de ana dili İngilizce olan deneyimli hocalardan ana diliniz gibi İngilizce öğrenebilirsiniz.

Bunu da seversin  Karagöz Hacivat yaptık

İnteringilizce en iyi İngilizce öğreten platform unvanı ile bilinmektedir. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de İngilizce dil bilmek ve İngilizce dil eğitimi büyük önem taşır. Her yıl binlerce insana ya da seçkin kurumlara aynı standart ve kalite ile en iyi tekniklerini kullanarak İngilizce dilini tam anlamıyla öğreten online platforma bir tık ile ulaşabilirsiniz. Öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile her geçen gün çok daha büyüyerek ilerlemeye devam eden İngilizce online sitesinde birçok seçkin İngilizce dili eğitimini verecek uzman hocalar yer almaktadır. Bu hocalar arasından istediğinizi seçmek ve hemen derslere başlamak ise yalnızca sizlerin elinizdedir. Hayatınız boyunca İngilizce bilmeyen insanlardan hep bir adım önde olmanızı sağlayacak olan kalıcı, etkili, İngilizce dili eğitimi için hemen siteye üye olarak ücretsiz deneme derslerine katılın!

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim