Annelerin Ortak Problemi: Pişik!

Annekaz
20 Mayıs 2020
Yorum Yok

Tüm anneler için bebeklerinin hassas cilt yapısını korumak son derece önemli! Ancak doğumdan itibaren yaşanan ortak bir problem var. Pişik yani  bebek bezinin kullanıldığı bölgede aşırı düzeyde tahriş oluşması annelerin canını bir hayli sıkan sorunların başında geliyor.  Oysa pişik problemine karşı özel olarak formüle edilen doğal içerikli ürünlerin kullanılması bu problemin tamamen ortadan kalkması için yeterli olabiliyor.  Ancak ürünlerin düzenli kullanımı çok büyük bir önem taşıyor.

 

MUSTELA PİŞİK KREMİ

 

Son yıllarda anneler Mustela markası tarafından hazırlanan pişik kremine yöneliyor. Cildi ciddi düzeyde rahatlatarak pişik oluşumunu engelleyen pişik kreminin etkinliğinin kanıtlanmış olması da annelerin dikkatinden kaçmıyor. Markanın bu ürünü patentli doğal bileşenler kullanılarak üretiliyor ve aynı zamanda ürün formülünde kızarıklığı gidermeye yönelik bileşenler de bulunuyor.

 

Klinik olarak gerekli tüm testlerden geçirildiği için bebeklerin doğumundan itibaren her gün düzenli olarak kullanılabilen pişik kreminin parfüm ya da paraben içermiyor olduğunu da belirtelim. Özel formülü sayesinde cilde son derece kolay bir şekilde yayılabilen ve cilt tarafından hızla emildiği için bebeğin bezini değiştirdiğinizde beklemenize gerek bırakmayan pişik kreminin cildin nem ihtiyacını karşılıyor olması da dikkat çeken unsurlardan bir diğeridir.

Bu arada markanın pişik kremi 50 ml ve 100 ml gramaj seçenekleri halinde kullanıma sunuluyor. Bu sayede anneler seyahat halindeyken de bebeklerin cilt bakımını aksatmadan düzenli olarak gerçekleştirebiliyor. Bu özel kremi kullanan annelerin son derece memnun oldukları sosyal medya ortamında yapılan paylaşımlarda da açıkça gözler önüne seriliyor. Özellikle pişik kreminin tamamen durulanabilir özellikte olması da annelerin bebeklerinin bakımını çok daha kolay bir şekilde yapabilmelerine olanak tanıyor. 

Markanın pişik kremi çeşitlerini incelemek isteyenler mustela.com.tr adresine tıklıyor. Bu sayede pişik oluşumunu önlemek için neler yapılabileceği, pişik için ne tür ürünlerin kullanıldığı, kremin pişiği önlemesi için ne sıklıkla kullanılması gerektiği gibi merak edilen tüm soruların yanıtları öğrenilebiliyor. Marka tarafından formüle edilen diğer bebek bakım ürünlerini  gözden geçirmek isteyenler de bu internet sitesine tıklayabilir

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim