Mustela Şizandra Meyveli: Hassas ciltler için

Annekaz
30 Ekim 2017
Yorum Yok

Mustela uzun yıllardır anne ve bebeklerin en sevdiği marka.  Geçen ay tanıtımı yapılan Şizandra Meyvesi ve Avokado özlü özel serisi de çok beğenildi. Benim gibi hassas ciltliler için üretilen bu seri yeni doğan bebekler dahil herkeste kullanılabiliyor. Yüzde 97 doğal bileşenlerden oluşan  hassas ciltler için üretilen özel seriyi sizin için inceledim.

mustela hassas ciltler icin

Öncelikle sedef hastası olduğumu biliyorsunuz hal böyle olunca her şampuanı kullanamıyor her duş jeli ya da sabunu cildinize değdiremiyorsunuz doğal içerikli olması önemli tabi doğal içerik derken her doğal  krem vs de yine bana olmuyor.

Geçenlerde Mustela’nın Cold Cream İçeren Besleyici Kremini severek kullanmış hatta hayran kalmıştım bu yüzden özellikle sedefli saç derim için  jel tercih ettim bir Avokado hayranı olarak bu seriyi de çok beğendim.

mustela hassas krem

İlk kullanım etkileri sıfır koku sıfır alerjen banyo sonrası sedefli bölgelerde dahil kızarma kuruma yok kremi ile beraber şimdilik severek kullanıyorum..Eczanelerden ve kaliteli kozmetik mağazalarından ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim