Bebeklerde pişik için doğal ürünler

Annekaz
27 Nisan 2015
2 Yorum

Bebeklik döneminde sık rastlanılan pişik, bez bölgesinin aşırı sıcaklık ve neme bağlı olarak tahriş olmasına deniyor. Bebeklerin huzursuz, keyifsiz olmalarına neden olan pişikten kurtulmak için birtakım doğal formüller var. İşte pişik önleyici ve giderici doğal ürünler:

99 Pişik Önleyici Krem

Çinko Oksit ve bitki özlü doğal pişik önleyici kremler bebeğinizin hassas cildini korumak için oldukça etkili bir formül. Özellikle içeriğinde Ekinezya, Çinko Oksit ve naturel balmumu bulunan 99 pişik önleyici kremini denemelisiniz. 99 pişik önleyici krem her bez değişiminde bebeğinizin narin cildini tahrişe karşı korurken, hücre yenileyici özelliği ile yaraların çabuk iyileşmesine yardımcı olur.

popolin-omega

Popolin Omega

Omega içerikli pişik kremi ise pişik için mucizevi bir formül. Bitki Özlü Popolin Omega, bariyer oluşturucu özelliği ile bebek cildini korur, kızarıklığı ve tahrişi önleyerek pişiğin giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca Antifungal ve antibakteriyel özelliğe sahip “Climbazole” ile mantar ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

A,E ve F vitaminleri bakımından zengin olan Bitki Özlü Popolin Omega, hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildi besler. E vitamini ile hücreleri koruyup cilde yumuşaklık verirken, F vitamini sayesinde yaraların çabuk iyileşmesini sağlar.

Macademia Fındık yağı, Jojoba yağı ve Chamomile yağlarıyla zenginleşmiş formülüyle cilt üzerinde koruyucu bir film oluşturarak su kaybını önler, nemlendirici ve yatıştırıcı özelliği ile cilde yumuşaklık ve canlılık verir.

Popolin Pişik Önleyici Krem

Bebeğinizin hassas cildini pişiklerden korumak için en iyisi Popolin Pişik kremi. Koruyucu özelliği ile tahrişlerin oluşmasını önleyen Popolin pişik kremi, Lanolin ve Camomile içeren özel formülü ile cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Böylece bebeğinizin cildi çok daha canlı ve sağlıklı olur. Pişik tedavisi için önerdiğimiz bu kremleri uygulayarak bebeğinizin cildini pişiklere karşı koruyabilir, cildindeki tahrişlerin ve kızarıkların kısa sürede geçmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Senem dedi ki:

    bebeklik döneminde çok kullanılan ürünler.

  2. bademlebuduk elif dedi ki:

    reklam müziği ne kadar da güzeldi
    popo popolin popolin popoya
    :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim