BabyLiss Pro 32 mm kalın saç maşası incelemesi

Annekaz
14 Mayıs 2015
3 Yorum

BabyLiss Pro 32 mm  kalın saç maşasını 2 yıldır kullanıyorum, hani derler ya kurtarıcım aynen öyle. Kuaföre gitmeye vakit mi yok, saçlar mı kabarıyor biraz ışıltıya mı ihtiyacınız var takıyorum saçlardan tutam tutam alıp maşaya sarıyorum hazırım.

BabyLiss Pro kalın saç maşasından önce ince bir maşa kullandım tabi yerine göre mutlaka ince kalın maşalar işe yarıyor ama yaşıma göre saç tipime göre bakıldığında kalın maşa en uygunu. BabyLiss Pro seçmemdeki en önemli nedenlerden birisi çok sağlam ve kalın kablosu oldu yaklaşık 3 metrelik döner kablosu ile süper kullanım kolaylığı sağlıyor. BabyLiss Pro’da ısı göstergesi var 200 dereceye kadar çıkabiliyor kendi kedine ısısını ayarlıyor, saçlara zarar vermiyor.

babyliss-kalın-maşa

Kuru ya da az nemli saçlara uygulayabilirsiniz. Kullanmadan önce bir bakım yağı da kullanabilirsiniz tabi çok az olmak şartı ile Ben Pantene keratin onarıcı e vitaminli yağ kullanıyorum.

maşa-babyliss

Saçlarımı kurulamaya yakın çok az yağdan saçlarıma uyguluyorum maşa ile şekil verip dağıtıyorum kolay kolay dalgalar bozulmuyor ve saçın maşadan zarar görmesini engelliyor.

annekaz-babyliss

 

Bunu da seversin  1 kısa saça ve 6 farklı model
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. Canan Zerkinli dedi ki:

  Maşallah annekaz , ben pek beceriksizim bu maşa konusunda.

 2. gülsen dedi ki:

  2 gündür alt üst ettim yok anacım yok Tr de
  Ebayda aldım en son

 3. Emine Kanak dedi ki:

  Uzun zamandır bende saç şekillendirici arıyordum iyi oldu bu yazı :) yalnız annekaz ya başkası yorum yapmadan ben niye yorum yapamıyorum :D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.