Moova dünyasından harika bir sürpriz

Annekaz
9 Nisan 2013
2 Yorum

moova10Moova’yı bilmeyen yoktur herhalde Söktaş Grubunun yatırımlarıyla 2 yıl önce ortaya mor renkli sevimli bir marka çıktı. Kendi çiftliklerinde besleyip sağdıkları ineklerin sütleri ile harikalar yaratıyorlar.  Son reklamları ise gerçekten harika özellikle kızına koca bir tabak kahvaltı yedirmeye çalışan anne süper :)

Moova’nın ekibi de süper yok yok bana hediye gönderdikleri için değil yazdıkları harika 10 mektup için itiraf edeyim pek çok firmadan tanıtım ürünleri aldım ama böylesini ilk kez görüyorum. Elle tek tek yazılmış 10 farklı Annekaz okurundan mektup! nasıl mutlu oldum anlatamam. Güzel sözlerle bana mektup yazan Halit Selim Giray, Gamze Aktaş Özer, Damla Erkan Bölükbaş, Aslı Aydoğan, Yalçın Bahadır, Hakkı Özcan, Ersan Nezih Koçer, Özgü Dalyanoğlu, Yasemin Yılmaz, Merve Akyol hepsine güzel sözleri için, Moova’ya da bu ince hediyesi için çoook teşekkürler.

Bunu da seversin  Evinizi ucuz gösteren dekorasyon hataları
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. anneler günüde yaklaşıyor hadi bakalım =)

  2. Pınar Budan dedi ki:

    Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.