Bebek kafası tutucu

Annekaz
9 Haziran 2010
2 Yorum
1 Hazirandan itibaren otomobillerde küçük çocuğu ile yolculuk edenler çocuk koltuğu bulundurmak zorunda, daha doğrusu çocuğun koltuğa bağlanmış olması şart. Bence harika bazen iteklemeyince zorlamayınca yerleşmiyor bazı yagılar, olması gerekendi. İyi de oldu yalnız çocukların araba koltuklarında vücutları sabitken kafaları deprem oyuncakları gibi sallanıyor.
 Bunu engellemek için bir şöyle bir çözüm bulunmuş. Strech kumaştan üretilen kılıf çocuk koltuğu başıına geçiriliyor ve bebeğin hem başının sağa sola düşmesi hem de kazalara karşı daha güvenli bir tedbir sağlandığı söyleniyor.. Kazalara karşı ne kadar işe yarar açıkcası bilmiyorum ama başın sağa sola düşmesini önleyebilir daha iyisi evde de kolayca dikilebilir.
Bunu da seversin  Çocuklarla kağıt aktiviteleri - Deniz anası
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. dilara dedi ki:

    bence bu uygulama hiç mantıklı değil tamam küçük çocuklar yani 5-6 yaşına kadar olan çocukları bir şekilde oturtabilirsin bu koltuğa ama 11-12 yaşındaki bir çocuğu bu koltuğa nasıl sığdıracaksın üstelik ülkemizin ekonomik durumu da belli maddi durumu iyi olanların zaten var bu koltuktan ve oturtuyorlar çocuklarını ya maddi durumu olmayanlar onlar napsın düşünsenize polis durdurdu ve bunun için ceza yazacak adam dese alacak param yok nasıl alayım adam evini zor geçindiriyor belki bir de adamın 2-3 çocuğu varsa 12 yaş altı ozaman napıcak bence daha önemli kararların alınması gerekir bu ülkede tamam çocuklarımız düşünülüyor ama biraz da başka konularda düşünseler çocuklarımızı

  2. Red Riding Hood dedi ki:

    Süper bir buluş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim