Bu nasıl hamilelik?

Annekaz
15 Mart 2016
1 Yorum

Hamilelik demek alınan kilolar, kocaman bir göbek, şişen ayaklar yüzler ve şikayet dolu bir 9 ay demek mi? Hamileliği spor hatta özel programlarla geçirerek zerre kilo almayan hatta kas yapmaya devam eden hanımlar oldukça fazla.

Hamileliklerimde 12 şer kilo aldım ve çabuk verdim yaşım genç ve metabolizmam zirvedeydi 3,750 ve 3,500 arası çocuklar dünyaya getirdim ama hiç birisinde bu kadar ‘ fit ve güzel’ görünmedim :)

Chontel Duncan fit ve hamile akımının en son üyesi henüz doğurmadı eli kulağında ve son günlerinde. İnstagram ve snapchatten takip edenler için sağlıklı beslenme ve spor önerileri sunuyor. Sağlıklı bir hamileliği var ve büyük ihtimal normal bir doğumla bebeğini kucağına alacak. Sonra kucağında iki günlük bebeği ve dümdüz karnı ile onu iç çekerek izlemeye devam edeceğiz.

Chontel Duncan’ın işi bu kendisi bir eğitmen ve tabiri caizse ‘beden değişim uzmanı’ yani sadece şu sporu bu sporu yapın demiyor yiyeceğiniz gıdalarla birlikte beden ve ruh değişimi sağlıyor tabi bunlar için oldukça hatırı sayılır ücretler alıyordur.  Yine de bizim yeme kültürümüzde olan hamur işleri yok, şeker yok, sağlıklı yağlar bol  vol spor ve kas çalışmaları hayatının bir parçası olmuş. Kıskanıyor muyuz eveeeeet peki bir şey yapıyor muyuz hayııııır.. kendi adıma..

fit ve hamil

 

ikisi de hamile normal hamile olan ile arasında sadece 5 hafta fark var!

hamilelik

Elbise ile hamileye daha çok benzediğini söylemeliyim :)

Bunu da seversin  Papatya Çörek nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. tosbagalarr dedi ki:

    off off diyorum ve buraları terkediyorum:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim