Bu tarifle ağrılara veda edin.. sadece iki malzeme

Annekaz
29 Temmuz 2018
Yorum Yok

Eklem ağırlarından bıktıysanız hem doğal hem de çok faydalı bir tarifim var. Bu  tarifi düzenli uygulayanlar ağrının kesildiğini ve çok daha rahat hareket ettiklerini söylüyorlar. Bu çok eski tarif yüzyıllardır bu topraklarda yapılıyor. Eklem, baş ve boyun ağrılarını geçirecek  tarifte sadece doğal tuz ve kaliteli zeytin yağı var.

Eklem ağrısı için doğal tarif

Tarif: Cam bir kap içine 10 yemek kaşığı doğal tuz deniz ,  kaya ya da himalaya tuzu olabilir.  20 kaşık zeytinyağı.  İyice karıştırın ağzını sıkıca kapatın ve 2 gün bekletin.

Uygulama: Her sabah ve akşam ağrıyan bölgeye tarifle masaj yapın. Masaj yaparken ağrınız varsa önce bir kaç dakika ile başlayın sonra 20 dakikaya kadar çıkarın. Masaj bitince havlu ile silin ve yıkamayın bu şekilde her gün yapın.

Teniniz eğer tahriş olursa bebek pudrasını tahriş olduğunuz bölgeye rahatlatmak için sürebilirsiniz.10 Gün içinde, karışım cildinize etki etmeye, kıkırdak ve kemik bağlarındaki kaslarınız yenilenmeye başlayacak. 8-10 gün arasında ciddi değişiklikler göreceksiniz!Tedaviyi uygularken ağrınız tamamen kaybolacaktır. Sağlıklı kan akışına ve keskin görüşe sahip olacaksınız. Vücudunuz toksinlerden arınacak ve metabolizmanız en sağlıklı haline ulaşacak.

Bu tedavi aynı zamanda felçli hastalar içinde gerçek bir umut kaynağıdır. Şöyle ki;

Almanya’da yapılmış olan araştırmalar sonucunda felçli uzuvların tedavisinde kullanılacak en doğal yöntem turşu tuzu ve zeytinyağıdır.Yalnızca felç problemlerinde değil romatizma ve kırık sonrası hareketsiz ve cansız organların iyileştirilmesinde de kullanılır.

Deneylere dayanılarak yapılan araştırmalar sonucunda ayak parmakları felç olan bir hastanın bu karışımı uyguladıktan sonra parmakları eski haline dönmüştür. Bu sebepten dolayı bu karışımı yakınımızda felç problemi yaşayan akrabalarımıza, arkadaşlarımıza da önerebiliriz.

Zeytinyağı ve Turşu Tuzu İle Felç Kürü Nasıl Yapılır?

Bunu da seversin  WhatsApp'tan müjde! Kullanıcılarına binlerce dolar dağıtacak

Malzemeler:

  • 1 litre doğal saf zeytinyağı
  • Yarım kilo turşu tuzu

Hazırlanışı:

1 litre doğal yani saf zeytinyağı ile yarım kilo turşu tuzu bir kabın içerisine alınarak iyice karıştırılır. Sizin açınızdan kolay ve pratik olması için 2 buçuk litrelik pet şişelerin içerisinde malzemeleri karıştırabilir ve muhafaza edebilirsiniz.

Karışımın güneş görmesini sağlamak amacıyla uygun bir alan bulun.Bulduğunuz alan sizin kolay ulaşabileceğiniz bir alan olmalıdır. Bunun sebebi karışımı gün içinde çalkalayıp tuzun iyice yağın içinde erimesini sağlamaktır. Hava sıcaklıklıkları ortalama 25-30 dereceyken 10 gün karışımın güneşte kalması yeterlidir.

Zeytinyağı ve turşu tuzunu karıştırıp hazır hale getirdikten sonra güneşli bir ortamda güneş kremi sürer gibi felçli bölgeye karışımı sürmelisiniz. Karışımı sürdükten hemen sonra felçli bölgede oluşacak hareketlenmeye herkes şaşıracaktır.

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim