Doğum kontrol ve adet döngüsü cep telefonunda

Annekaz
13 Mart 2013
Yorum Yok


3Androidli telefonlar sadece çanak çömlek yapmaya ya da instagramdan fotoğraf paylaşmaya yaramıyor. Android işletim sistemli telefonlardan kolaylıkla adet döngüsünü ve doğum kontrol hapı alımınızı da kontrol edebiliyorsunuz.

Mesela android market aracı ile yükleyeceğiniz WomanLog isimli android uygulaması ile adet döngüsünü muhteşem bir şekilde takip edebiliyorsunuz ekran görüntüsü sizi yanıltmasın kadınlar için özel hazırlanan bu android uygulaması Türkçe, Android marketten ücretsiz olarak yüklüyor ve adet gününüz başlangıç tarihini girerek başlıyorsunuz sonra artık ağrılı mı , iştahınız mı açıldı göğüsleriniz mi şişti bunları adet dönemi içinde not ede ede dolduruyorsunuz böylece elinizde harika  bir geçmiş oluyor.

Tahmini adet tarihinizi yumurtlama dönemlerinizi, çektiniz ağrı ve sızıları arşivleyip özel günler için harika  bir adet dönemi takvimi tutmuş oluyorsunuz.

İster hamile kalmak için, isterseniz kendi jinekolojik sağlığınız için kullanın gerçekten android in en güzel uygulamalarından birisi bu..

2

Lady Pill Reminder ise doğum kontrol hapı kullananlar için güzel bir hatırlatıcı aslında doğum kontrol hapını kullananlar telefonlarının hatırlatıcı ayarlarını da kullanabilirler ama bu android uygulaması titreşim ya da alarmla sizi uyarıyor Türkçe değil, bilmiyorum benzer bir Türkçe Android uygulaması var mı ama unutkan, kaçıncı kutuda olduğunu hatırlamayan hele her gün hapı yuttum mu yutmadım mı gibi  çılgınca maceralara girmek istemeyen kadınlar için harika :)Seviyorum Android’i

11

Bunu da seversin  İkinci el alışveriş uygulamaları ve deneyimlerim
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim