Evde yapıp satabileceğiniz farklı el işleri ( Kişiye özel )

Annekaz
12 Ağustos 2020
Yorum Yok

Pandemi sürecinde bir hobi edindiyseniz bu hobiyi paraya çevirmeniz hiç zor değil. Geliriniz yoksa, Ev hanımıysanız ya da ek gelir istiyorsanız araştırmacı olmalı klasik el işlerini modern yöntem ve ihtiyaçlarla birleştirmelisiniz. Telefon kaplarından kişiye özel el işlemi cüzdanlara ,doğal malzemelerden yapılmış dekoratif objelere kadar pek çok şey yapıp internetten satabilirsiniz.

Evde yapıp satabileceğiniz farklı el işleri

Öncelikle böyle bir ek gelir hedefiniz varsa bir konuya odaklanmalı ve kolay kolay pes etmemelisiniz.  İlk başlarda Malzemeleri mümkün olduğunca düşük fiyata almalı ürününüzü kendi emeğinizle zenginleştirip tasarımda size özel ayrıntılara yer verip özelleştirmelisiniz. Sosyal medyada farklı ve size özel  hediyelikler minik sevimli şeyler çok ilgi çekiyor.

Neler yapabilirsiniz?

Maliyeti çok düşük ve basit bir işle başlayalım  basit boncuklardan klasik rengarek kolyeler çok ucuza yapıp çok ucuza satabilirsiniz. Unutmayın ki asıl albenisi her zaman fotoğraf detaylarıdır.

Biraz dikiş biliyorsanız çocukların evde olduğu bu dönemde sevimli önlükler dikebilirsiniz malum karantina günlerinin çoğu mutfakta geçiyor.

Seyahat sevenler için bu şekilde havlu ve poplin kumaştan dikilmiş diş fırçası ve telefon şarj seti yapabilirsiniz yine düşük maliyetli kişiye özel tasarımlar yapılabilir.

Kaktüslü her şey çok seviliyor bu şekilde minik para cüzdanları şarj kılıfları yapılabilir.

Değişik doğa ile dost dekoratif el işleri için böyle tahta parçaları üzerine yapılmış ev figürleri de değişik fikirler arasında yerini alabilir.

Malzemeleri pahalı olsa da makromenin modern versiyonları oldukça ilgi çekiyor. Bu konuda yeteneğiniz varsa geliştirebilirsiniz

Uyku arkadaşı! Anneler de bebeklerde çok seviyor. Evde Müslin Kumaş ile kolayca uygun fiyata yapabilirsiniz. Yapımı çok kolay bu pamuklu uyku arkadaşı için canlı renkler seçin..

Bebekler demişken bebek kıyafetlerinden hatıra yorganı yapabilirsiniz. Bu pike tamamen eski bebek kıyafetlerinden yapılmış. Bu şekilde her zaman işe yarayan ve kullanılan bir eşya olmuş. Ölümsüz bir hatıra buradan inceleyin http://www.annekaz.com/bebek-kiyafetlerinden-hatira-yorgani.html

Bunu da seversin  Yazı yaz para kazan!

Daha pek çok fikir için lütfen takipte kalın

 

 

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim