Facebook ve Instagram resimlerinize dokunun

Annekaz
17 Temmuz 2014
Yorum Yok

Elimizde cep telefonu fotoğrafını çekmediğimiz şey yok çocuklar yemekler yerde gezenler gökte uçanlar derken  her şey kayıt altında ama , bu muhteşem hatıralara dokunabiliyor muyuz? hayır. Çoğu dijital kayıtlarda mahsun mahsun kalıyor. Tamam albümlük fotoğraflar süper onlar da sayfa sayfa olsun ama çılgın değişik fotoğraflar, baskılar,  mini kart fotoğraflar, kocaman magnetler için sosyopix.com tam bize göre nasıl mı?

Sosyopix adında da anlaşılacağı gibi çok sosyal öyle dosyalar dolusu fotoğraf göndermenize gerek yok. İnstagram ya da facebook sayfanızdaki fotoğrafları seçiyor baskıya gönderiyorsunuz hepsi daha sonra fotoğraflarınız kocaman metal  magnet mi olsun mini kartlar mı olsun ya da minik bir kitapçık olmasın hadi onlar olmadı arkadaşlarınız kocaman poster olup duvarınıza mı yapışsın karar vermek size kalıyor.

Ben sosypix sitesinden alışveriş yaptım minik kartlar ve fotoğraflarımdan magnet yaptırdım, bir kere işleri çok kaliteli  fotoğraf baskısı çok muhteşem kutusundan kargosuna kadar her şey özenle hazırlanmış.

kargo sosyopix

Sosyopix’den gelen sevimli turuncu kargo paketi

 

kargo sosyopix4

Aldıklarım,fotoğraflı metal magnetler minik kartlar küçük sürprizler ve magnet çerçeveler konuşma balonları :)

 

mini fotoğraflardan kalp

Hemen minik kartlardan duvara kocaman bir kalp yaptım :) Sosyopix kutusundan çıkan patafiksleri kullandım duvarda leke iz kalmıyor pıt diye çıkıyor başka yere yapışıyor.. buradan daha da fotoğraf arttı bir de küçük kalp yaptım..  bu kalbi yapması çok kolay önce alttan ilk fotoğraftan başlayın sayısını her sırada  bir tane artırarak istediğiniz büyüklüğüe gelince küçültmeye başlayın kalpların uçlarını yapın ve işte bitti benimkine bakarak sayarak da yapabilirsiniz :)

magnet-sosyopic6

Metal fotoğraflı magnetler bu kadar büyük

Tabi sadece fikirler bu kadar değil özellikle mini kart fotoğraflar ile aklınızda hayalinizde ne varsa yapabilirsiniz, düğünlerde böyle küçük bir sergi açabilir fotoğraflı magnetleri düğün hatırası olarak nikah şekeri yerine verebilirsiniz ya da bebek doğum günleri için beek mevlütleri için harika tasarımlar yaptırabilirsiniz.. aşağıda fotoğraflarla yapabileceğiniz fikirlerden sadece bir kaçı var..

Bunu da seversin  Şervan Gökhan'dan uzmanlarına başucu kitap

 

Sosyopix’in ürünlerine bir de böyle bakın..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim