Göğüsleri gösterirken deprem olsaydı..

Annekaz
27 Nisan 2010
4 Yorum
 İranlı din adamının ” kadınlar açık saçık giyiniyor bu yüzden de deprem oluyor” açıklamasının ardından bir grup “aktivist” göğüslerinin bir kısmını göstererek “bilimsel deney” yapmışlar. Din adamını protesto etmek amacıyla yapılan gösteride yüzlerce kadın göğüslerini gösterip hadi bakalım deprem olacak mı diye beklemişler. Dün Tayvan’da deprem oldu fakat bu depremi gösteriden önce olduğu gerekçesi ile saymamışlar ve göğüsler görününce deprem olmuyor diye kendilerince haklı çıktıklarını açıklamışlar..Hani o an deprem olsaydı hepsi imana gelip İran’a mı göç edeceklerdi acaba :)
Hani güler misin ağlar mısın derler ya ancak bu duruma cuk diye oturabilirdi. Memesini göstermeye meraklı bir grup  işi gücü olmayan kadınla, meme görmeye meraklı medya ve erkeklerden oluşan grubun aktivitesi desek daha doğru olur. Facebook’da memelerinin fotoğrafını çekip gruba gönderen dünya kadar kadın var e tabi kadın sayısından çok da erkek. Hatta bazı yorumlarda 26 Nisanda üstsüz gezmenin serbest olmasını isteyen “aktivistler” bile vardı. “Böyle aktiviteye can kurban”
Kadın memesi bir buraya alet edilmemişti o da oldu ya ne diyeyim artık. İranlı din adamının görüşü kendisini bağlar, zaten açıklama yaptığına da bin pişman olmuştur. Hem öyle olsa bile dünyadaki felaketlerin sebepleri şu şekilde sıralanabilirdi..
Depremler: Açık saçık giyinen kadınlardan
Seller: Tecavüzcü sapıklar yüzünden
Yanardağ felaketleri: Çocuk tecavüzcüleri yüzünden
Açlık ve savaşlar: Haksız kazançlar
Orman Yangınları: Eşcinseller yüzünden..
Böyle liste uzar gider Açıklamayı yapan erkek, katılımcıların çoğu erkek :D Artık şu giyimimizden kuşamımızdan ellerini bi çekseler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. ask_ne_demek dedi ki:

  işleri güçleri kadınların kıyafetleri, erkekler önce kendı kafalarını degıstırseler daha dogru olur.

 2. !♥ tuana ♥ ! dedi ki:

  İşleri güçleri yok bu insanların heralde.Amaçları islam dinini yozlaştırmaya çalışmakta başarılı olamayınca deliriyorular.
  Şu fotoğrafta çok komik:)

 3. devince dedi ki:

  açık saçık giyinmek depreme neden oluyormuş:)))açık saçıklıkta kişiye göre değişiyorya…ellerinden gelse bütün felaketlerden kadınları sorumlu tutacaklar.dini saptırmak diye buna denir.

 4. Azura dedi ki:

  Rezalet ve yazik! Bu erkekler bi dekolte gorseler agizlari sulaniyor kendilerine hakim olamiyorlar bu yuzden kadinlari kapatiyorlar rahatsiz oluyorlar acik giyinmelerinden…Kara komedi resmen!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim