H&M Creamy lip Melt inceleme ve swatch

Annekaz
27 Ekim 2017
Yorum Yok

H&M’nim makyaj ürünleri çok seviliyor benim de favorilerim var mesela Creamy lip Melt aslında lip meltler tek başına ruj olarak kullanılmıyor ama bunun yapısı da rengi de muhteşem.

H&M Creamy lip Melt inceleme

H&M Creamy lip Melt’in yapısı çok ince renk pigmenti bir o kadar güçlü! Bir damlası bile dudaklarınızı renklendirmeye yeter. Dudaklara gölge yapmak için kullanılan lip Meltleri çok az dudak orta kısmına kullanılıp dolgun görünmesi için kullanıyor. Yine başka ruj ve glosslarla mix yapmak için çok uygun.

hm creamy lip melt

H&M Creamy lip Melt

Ne kadar sevsem de benim gibi  makyaj konusunda  uzman olmayan birisi için kullanması çok zor. Bir aplikatör ya da dudağa sürmek için hiç bir yardımcı aparatı yok adeta bir tutkal tüpü gibi. Parmağınızla biraz alıp dudaklarınıza sürebilir ya da bir fırça ile kullanabilirsiniz. Bu kötü yönü aslında amacına uygun olsa da beni rahatsız etmedi zira bu melt muhteşem.

hm creamy lip melt 1

H&M Creamy lip Melt

Fiyatına gelince sınırlı sayıda üretilen ama ülkemizde çok da bilinmeyen H&M Creamy lip Melt en son indirimle sadece 5 liraya satıldı. Tabi bende kaptım ama sadece bu rengini bulabildim 3 rengi daha var bulursam kesinlikle alırım.

hm creamy lip melt 4

H&M Creamy lip Melt

Fotoğraflarda gördüğünüz gibi renk kalitesi çok iyi dudaklarda kıpkırmızı dursada dudağın doğal yapısını olduğu gibi gösteriyor ilginç bir ürün. Kesinlikle alınmaya değer..

Bunu da seversin  Flormar Flash Velvet Powder inceleme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim