Natura Keratin Leave-in Conditioner durulanmayan saç spreyi

Annekaz
14 Mart 2014
Yorum Yok

Günlük olarak saçına fön çektiren çeken ya da maşalarla şekil verenler için biçilmiş kaftan Natura Keratin Leave-in Conditioner ben kızlarım bir süredir kullanıyoruz ve çok memnun kaldık. Büyük kızım her gün saçına ya maşa yapar ya fön çeker Natura Keratin Leave-in Conditioner sprey ile artık saçları yıpranmıyor uçları kırılmıyor, kolayca taranıyor, kolay kolay şekli bozulmuyor ayrıca harika  bir kokusu var.

Dışarıdan saçlarınız çok koku çekiyorsa bu sprey sayesinde saçlarınız koku da çekmiyor yani saçlarınız her zaman çok güzel kokuyor. Ayrıca deniz mevsimi yaklaşırken denize girmeden önce kullandıklarında o denizin saçların rengini bozması kırması nemini kaybetmesi en aza iniyormuş. Bitmesin diye özene bezene kullandığımız  Natura Keratin Leave-in Conditioner’i herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim :) birazcık tuzlu ama çok uzun süre kullanılıyor :) artı indirimleri takip etmek lazım ;)

natura-keratin

Natura Keratin Leave-in Conditioner i www.bakimliolmak.com sitesinden alabilirsiniz..

Bunu da seversin  Kış aylarında cilt bakımına dikkat
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim