İnternette yeni el emeği pazarı..

Annekaz
5 Nisan 2008
2 Yorum

Kot çantalar konusuna yapılan yorumla farkına vardığım bir site StoreTR sayfa yapısı olarak etsy’nın benzeri.Karşılaştırma yaparsak tabiki çok eksiği var.Daha yeni olduğu için ürün az,uzantılı bir kullanıcı ana sayfası vermiyor.Hakkımızda da yeterli bilgi yok.Adres telefon yok Ürünler nasıl ulaştırılacak üretici parasını nasıl alacak paybal olmadığı için güvenlik nasıl sağlanacak vs,vs …
İnternetten, özellikle el emeği ürünlerini satmak isteyenler için sınırlı yerli alanlardan birisi bakmakta fayda var..iyi hafta sonları..
Bunu da seversin  Poşette tasarım
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. nalan dedi ki:

    Sevgili annekaz sabah sabah ,hem de pazar sabahı yüzümü güldürdün .Çünkü yapmayı seven biri olarak satmadıkça sinir bozucu birikintilere dönüşen yapıtlarım birikintilere dönüşüyordu.
    Herzaman yazdığım (ama senin bana geri dönmediğin )gibi ÇOOOOOOK FAYDALISIN
    iyi pazarlar

  2. nilay dedi ki:

    Bu tur yerlere hem yapanlar hem de biz alıcılar için gerçekten ihtiyaç var. En kısa zamanda aksaklıkları giderip Türkiye’de de bu tür sitelerin sayısını arttırırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim