İsrail sadece Türk gemisine saldırdı

Annekaz
31 Mayıs 2010
8 Yorum
 Sabah nasıl uyandınız? Sanki bir savaş ülkesindeymişiz gibi Hatay’dan 6 ölü, ne tesadüf Filistin’e giden Türk yardım gemisine saldırı 16 ölü,. Saldırının sadece Türk gemisine yapıldığı söyleniyor. Hiç bir şey filmlerdeki gibi değil iyi olan kazanmıyor. Baskını yapan arkası sağlam olan gerekli donanımları olan arkadan vuran kazanıyor. Başbakan’ın One minute’u 16 ölü olarak döndü ( 9’nun Türk olduğu söyleniyor)  Başbakan sınır dışına çıktıkca İsrail’i bol bol eleştriyordu şimdi ne yapacak ya da ne yapabilecek çok merak ediyorum. Adama demezler mi bindiğiniz at bizim bir ıslık çalsak döner gelir bize diye..
ABD’nin tepkisi çok önemli. Ölenler olduğu için kamuoyuna mutlaka bir tepki gösterecektir ama.. da eklenecektir sonuna. Belki çok istediği bir durumdu. Ne demişler Kurtlar sisli havayı sever ortalık darma duman, dağılsın bakalım.
Hatay’da 6 ölü
Başlıklara bakıyorum “PKK’dan kalleş saldırı” PKK’nın hangi saldırısı şerefli ki bu saldırısı kalleş olsun Apo denen insan namzetinin sesi kesilmedikçe örgüte emir vermesi engellenmedikçe Karadeniz’den Hatay’dan Mersin’den daha çok saldırı haberi duyarız. Hiç bir şeye üzülmüyorum da şehit olan annlelerin halini düşünüyorum. Gençler artık askere gitmek istemiyor, anneler babalar gençler bedelli için uğraşıyor , sizce haksız değiller mi? 
Şu anda Cumhurbaşkanı da Başbakan’da ülkede yok bir Ülkeyi yönetmek için o ülkede olmaya gerek yok tabi görüyoruz ABD’den ama ne kadar zamanda Türkiye’ye dönecekler bu işe akılıca bir çözüm nasıl bulacaklar? Bu kadar kanlı bir sabahtan nasıl huzurla “Uyanacaklar”?
Bunu da seversin  Ana Kız yan yana gelince..
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (8)
 1. ONLARUYURKEN dedi ki:

  KANLI SABAH
  NE DOĞRU DEMİŞSİNİZ

 2. Necmiye dedi ki:

  haklısınız sabahtan beri haberleri dinliyorum ama peki biz turk kadınlarının vereceği bir tepki yk mu……

 3. iffetin günlüğü dedi ki:

  Bizim başbakanımızın yaptığının yüzde birini Arap halkı ve idareciler yapsaydı israil diye bir şey olmazdı.Arap dünyası bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın fikrinde.
  Ayrıca arap ülkeleri Filistin halkını sevmiyor,kendi ülkelerinde göçmen olarak bulunan Filistinlileri hor gördüklerine şahit oldum.Allah hepsine akıl fikir versin..

 4. uğurböceği dedi ki:

  evet çok acı bir durum sanırım dünyaa yok olmadan bu zulüm bitmecek

 5. essra dedi ki:

  dış politika bize kimse dokunmasın diye belirlenmiyor ne yazık ki..zaten şimdiye kadar hiç birşeye bulaşılmadı diye bole..biraz diş gösterince bole oluyor..unutmayalım..gemide yabancı uyruklu aktivist var..okulda müdür olmadan da ders işlenir…

 6. Ashley dedi ki:

  YA SEN NE İSRAİLMİŞSİN ne bitmek bilmeyen öç alma öldürme damarın kanın varmış .Yazıklar olsun yaa bu kadar olmaz küçücük filistin toprağını alamadıkları şiçin yıllardır adamları kurutttular şimdi etrafa başladılar ama kimse hiçbirşey diyemiyor bunlar kendilerini ne sanıyor yaaa? Allah belanızı versin hepiniz şerrrrefsizsiniz işte. Bizleride bu duruma düşüren başta başbakan ve yalakaları olmak üzere hepsinin üstüne tükürüyorum. NOKTA

 7. bengisu dedi ki:

  ayrıca şehitlerimize rahmet dilerim va yakınlarına başsağlığı.

 8. KUMSALDA dedi ki:

  AĞLAMAKTAN GÖZLERIM BALON GIBI 1 KEZ DAHA ANLADIM KI TÜRKIYENIN BASINDA KIMSELER YOK .((( ALLAH BILSIN GÖRSÜN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim