Kate Moss’un gri saçları ve gri modası

Annekaz
3 Mayıs 2010
2 Yorum

 Saçlarımda 2 tel beyazım  var kızım her gördüğünde koparayım mı anne diyor her seferinde sakınn diye kızıyorum, beyazlarım az ama çok olsa da rahatsızlık duymazdım gümüş, beyaz saçlara oldum olası bir hayranlığım vardı. Lisedeyken perçemimin bir kısmını en ucuz açıcı ile ellerim yana yana beyaz yapmaya uğraşmış platin sarısı bir saçla hayal kırıklığına uğramıştım. Şimdilerde ise doğal tonda beyazlar moda olmuş. Hafta sonu gazetelerin moda sayfalarında bile bu konuyu görmek mümkündü..

Griler için bazılarının saçlarını boyamayı bırakması yeterli iken bazıları saçlarının bir kısmını griye boyatarak yeni trendi denemekten geri kalmıyor, saçların tamamını griye boyamak biraz riskli gibi görünse de yaşı oturmuş kişilere çok yakışıyor. Kate Moss, Pixie Geldlof bu modayı uygulayan gençlerden, Helen Mirren ben bildim bileli gri saçlıydı Merly Streep uzun bir süre gri saçlı kalanlardan şu sıralarda Sezen Aksu gri kısa saçları ile dikkat çekiyor yazıldığına göre doğal saç rengiymiş. Yaşlandığım zaman tabi o gri saçları görebilirsem sanıyorum boyatmam, bana çok yakışacağını düşünüyorum :) Gri saçlar örneklerin oluşan bir fotoğraf galerisi hazırladım bakalım beğenecek misiniz?

Bu da beyaz saçlı Prada bebeği..
Bunu da seversin  Çocuğunuz boyu kilosu normal mi?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. gatto dedi ki:

    orta yaştan itibaren gri tonları ve platin saçlar kadınlara daha çok yakışıyor ve bakımlı duruyor. koyu saçlar hele de kısaysa çok fena, yoluk yoluk duruyor.
    galeride gözüm taviyi aradı, çok şirin bence. benim de lisede kısacık saçlarımı beyaza boyama hayalim vardı ama olmadı :(

  2. Anne Kaz dedi ki:

    Tavi'yi görünce biraz şaşırdım doğrusu çok beğenmediğimi itiraf etmeliyim sanıyorum ben gençlere griyi yakıştıramıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim