Keşke Türkiye’de satılsa dediğimiz muhteşem şeyler

Annekaz
11 Mart 2019
Yorum Yok

Her ülkenin kendine göre ürünleri olabiliyor geleneksel ya da gelişmiş teknoloji ile insanların çeşitli ihtiyaçları belirlenip o ihtiyaçlara göre ürünler üretiliyor. Aşağıda bazı ülkelerden ilginç icatlar ve nasıl desem ürünler var bazıları çok hoş bazıları biraz tuhaf ama hepsi satılan ürünler yani saçma da olsa onlara para veren insanlar var. İşte bazıları..

Delice ama sivilce sıkma oyuncağı en çok satanlardan, mutlaka milyonlarca kez izlenmiş sivilce sıkma videolarına denk gelmişsinizdir bu videolara satisfied videoları deniyor yani rahatlatan videolar diye çevirebilir bu da öyle bir oyuncak..

Bu paspas evden çıkmadan almanız gereken şeyleri hatırlatıyor çeşitli versiyonları var ama en çok satılanı bu diyor ki anahtar telefon cüzdan aldın mı?

Özellikle iş icabı metre- mezura – cetvel ile iç içe olanlar için harika bir masaüstü ıvır zıvırı hem işlevsel hem sevimli..

Açıkçası banyoda bari telefondan uzak kalayım diye ben bunu almam ama telefon ve tablet için özel olarak cepleri olan duş perdesi duşa kabinden haberi olmayan yabancılar için harika bir seçenek.

Bulaşık yıkamadan nefret edenler için bile hiç bir şekilde çekici olmayan eldivenler bir de 8 dolar aman istemem..

Oturma odasında fil sevenler olabilir hele bu sevimli bir pufsa bence çok sevimli 50 dolar verilir mi verilebilir..

Bu eldiven şeklindeki ıslak mendik bebek altı değiştirmek için tasarlanmış boklu bezi değiştirirken elleriniz boka çişe bulaşmıyor, dahası son dokunuşu bunla yapıp çöpe atıyorsunuz laf aramızda kendi popişini silmek için alanlar varmış 20 dolar ya hu her popiş silme 1 dolar insaf.. su sabun öneriyorum

İşte para vereceğim bir ürün kömürlü köpük maskesi! Bu maskeyi yüzünüze sürüyorsunuz ve köpürene kadar bekliyorsunuz evet kendi kendine köpürüyor sonra yıkıyorsunuz güzel yorumlar var. Koreliler bu işi biliyor 13 dolarcık

Bunu da seversin  Bebek Salıncağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her çamaşır yıkama töreninden sonra azalan ve yalnız kalan tek çoraplara artık son bu canavarlar çorapları makinede bile bir arada tutuyor. Bu evde de yapılır bişilerden sanki ya yapılmaz mı?

Yine bir çekik göz güzellik icadı koreliler cilt bakımında her açıdan fark atmış durumdalar. Bu alet silikon çıkıntıları ile yüzünüzü temizlerken titreşimlerle cildi rahatlatıyor o yee şaka şaka pilli falan değil içinde oyuk bir yeri var oraya temizleyici konuluyor.. bir de bu aleti temizken krem sürüp uygulayanlar var.. 13 dolar

Uçucu yağlar migrene iyi gelir nane gibi okaliptus gibi bu da o yağlardan hazırlanmış bir migren kremi başa sürülüyor ve masaj yapılıyor, çekmeyen bilemez ama evde de yapılır..

Bu zamna kadar kimsenin mi aklına gelmedi ben mi görmedim çiçekli böcekli bulaşık kurutma zımbırtıları yerine şu mermer desenli muhteşem şeyi alırım mesela oh be.

Buradan milyonlar kazanan süpermarket sahiplerine sesleniyorum şunu yapın lütfen.. Alışveriş sepetine takılan bu telefon tutucu ile muhteşem rahat rahat alışveriş yapabiliriz

Benim gibi maskeydi cilt bakımıydı ilgilenenler bilirler ama bilmeyenler için şu silikon fırça muhteşemdir temiz temiz maskeler alınır sürülür kremlere parmaklar değmez falan öyle böyle değil ali de çok ucuz alın..

Blogumu okuyan anneler bilirler bebeklerin ayacıklarında asla çorap durmaz buda çorap üstüne giyilen bir nevi tutucu yani bilmiyorum işe yarar mı ama hoş ayyy yerimmmm

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim