Kırık saçlara mum terapisi!

Annekaz
9 Temmuz 2015
Yorum Yok

Saçlarınız kırıkları ile nasıl baş ediyorsunuz? kesiyor ya da yardımcı yağlar kremlere mi başvuruyorsunuz? Brezilyalı modellerin saç kırıkları ile baş etme yöntemleri oldukça ilginç onlar saçlarını mumla yakıyor. İlk duyduğumda ben de inanmadım yani saçlar nasıl yakılıyor? Brezilya’da oldukça yaygın bir uygulamaymış. Saçlarına makas değdirmeden bu şekilde saçlarını uzatanlar var. Öncelikle şunu belirtmeliyim EVDE DENEMEYİN!!

velaterapia3

Velaterapi bir saç tedavi şekli tabi bu kuaförlere göre öyle saçtan bir tutam alınıyor ve dolanarak mum kırık çıkan uçlara tutuluyor haliyle çıkan saçlar yanıyor elle saç düzeltilip açılıyor her zamanki gibi yıkanıyor ve şekil veriliyor. Bu şekilde saçların ipek gibi pürüzsüz olduğu iddia ediliyor. Güzellik blogları bu konuda videolar çekiyor, kuaför salonlarına gidip testler yapıyor. İşte o videolardan birisi.

Ben en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum. Çılgınlık mı yoksa bu kadar kadının bildiği bir şey mi var göreceğiz :)

Bunu da seversin  Britney Spears'ın sütyen sorunu!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim