Küpe tasarımında son nokta

Annekaz
17 Mayıs 2014
Yorum Yok

Kadınlar için tasarlanan takılarda sınır yok galiba.. Takı olarak yakışabilecek her türlü fikri ve güzelliği takı olarak tasarlayabilen beyinler şıkır şıkır çalışıyor..

Bu takıları ilk gördüğümde yıl 2009 idi.. Sosyal medya bu kadar popüler değildi üstelik internet kullanım oranı da bugüne göre hayli düşüktü. Eski popüler konuları incelerken bu güzellikleri yeni nesil arkadaşlarında görmesi gerektiğini düşünerek yeniden güncellemek istedim.

Fotoğrafları Filickr’de ilk gördüğümde aman Allahım dediğimi hatırlıyorum. Öylece bakakalmış bunu nasıl yaptıklarını çözmeye çalışmıştım. Hani okul zamanında kitap defter sayfaları arasında çiçek yaprakları kuruturduk ama rengi de değişirdi çoğu zaman. Hemde taze iken ortaya çıkan renk parlaklığı ile fotoğrafa baktığımdaki parlaklığın yakalanabileceğini düşünmüyorum.

Renklerdeki bu canlılık ve hemen her türlü çiçekten yapılan bu takılar eminim çok satıyordur. Çünkü Davada’da bu işleri yapan kişinin profiline baktığımda 300’den fazla satış yaptığını gördüm. Narin,doğal,zarif ve üstelik çok güzel..

Bunu da seversin  Dukan Diyeti seyir devresi
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim