Leke çıkarıcı olarak bulaşık makinesi parlatıcısı

Annekaz
25 Eylül 2017
Yorum Yok

Bulaşık makinesi  parlatıcısı sadece  bulaşıklar için kullanılmıyor aslına bakarsanız bunun için beyaz sirke ya da elma sirkesi kullanan pek çok kadın var.

Doğal sağlıklı temizlik için bulaşık makinecisi parlatıcısı olarak sirke  kullanmak ne kadar harika bir fikir ise inatçı lekeler için Bulaşık makinesi  parlatıcısı kullanmak o kadar güzel bir fikir.

Bulaşık makinesi parlatıcısı harika bir leke çıkarıdır

Halıya dökülen şekerli çay, yağlı yemek,  beyaz gömleğe bulaşan tükenmez kalem ya da mürekkep lekesi, banyo halısı üzerindeki saç boyası geçmeyen fondoten lekesi aklınıza hangi leke gelirse gelsin ilk ve acil çözüm kesinlikle bulaşık makinesi parlatıcısı olmalı.

Geçenlerde kızım saçını boyarken halıya kahverengi saç boyası bulaştı, bilenler bilir saç boyası çok zor çıkan bir lekedir hele halıda ama bulaşık makinesi parlatıcısı için leke çıkarmak çok kolay.

Uzun süredir kullandığım bu leke çıkarma yöntemini hemen instagramda paylaştım onlarca yorum geldi tabi ki bu yöntemi çok bilen var ama bilmeyenler de öğrenmiş oldu. Bulaşık makinesi parlatıcısını küçük bir şişeye koyup çantanıza da koyabilirsiniz, böylece acil durumlarda leke çıkarıcınız yanınızda olur.

 

Artık evlerin leke düşmanı bulaşık makinesi parlatıcısı ? halıya sıçrayan kahverengi saç boyasını bakın nasıl çıkarıyor işin püf noktası ister yağlı, ister boyalı tüm lekeler için ilk önce parlatıcı uygulamanız gerektiği.. ağartmıyor kumaşa halıya deriye vs zarar vermiyor kokusu yok derdi yok mis gibi leke çıkarıcı işte bence herkes bunu bilmeli arkadaşlarınızı etiketleyin, paylaşın ? #pratikbilgiler #temiz #evimevimguzelevim #temizlik #paylasim_platformu #clean #cleaning #sacboyasi #leke #hali #cleancarpet #obsessive

Anne Kaz / Hayriye Koz (@annekazblog)’in paylaştığı bir gönderi ()

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim