LR Microsilver yüz bakım seti – gümüş iyonları nedir?

Annekaz
22 Mart 2016
Yorum Yok

LR Microsilver yüz bakım seti problemli ciltler için tasarlanmış özel bir üründür. Microsilver setlerinin tamamında  gümüş iyonları  yer alır. Gümüş iyonları kullanılan şampuan krem ve kozmetikler artık hem sivilce hem de leke tedavilerinde sık sık kullanılıyor. Gümüş doğal bir antibiyotiktir eczacılıkta uzun yıllar kullanıldı sentetik antibiyotiklerin ucuz olması ve temini kolay olduğu için kullanılması neredeyse bitti fakat son yıllarda sentetik antibiyotiklere karşı insan vücudunun direnç kazanması gümüş iyonlara yeniden geri dönüşü başlattı.

LR Microsilver ürünleri gümüş iyonları içerir, sivilce, akne, yağlı ve siyah noktalı ciltler için önerilir. Ayrıca  gümüş iyonlu şampuan, gümüş iyonlu diş macunu, gümüş iyonlu deo rollon LR’ın markalaşmış ürünleridir.

LR microsilver gümüş iyonlu ürünlerinden satın almak için arayabilirsiniz.. 0542 2891089

microsilver yüz bakım seti

LR Üyelik ve indirimli microsilver setleri için arayabilirsiniz.. 542 2891089

Gümüş İyonunun Cilt Lekeleri Üzerindeki Faydaları

Gümüş iyonu, günümüzde Avrupa ve Amerikada bir çok profosyonel dünya markası olmuş kozmetik ürünlerde kullanılmaktadır. Ülkemizde ise henüz daha yeni yeni değeri bilinmeye başlasa da gümüş iyonunun ciltteki faydalarını pek fazla insanın bilmemesinden ve kartelleşmiş firmalartarafından bilinçli olarak engellenmesinden dolayı bu konuda insanımız kasıtlı bir şekilde bilgilendirilmemektedir.

microsilver şampuan

Gümüş iyonlu ürünler: ciltte oluşan viral enfeksiyonlar yani sivilceler,mantar ve dış etkenlerden kaynaklı toksit maddelerin ciltten arındırılmasında oldukça etkilidir. Ciltte oluşan lekelerin ana sebebi olan güneş, doğum ve sivilcelerin oluşturduğu etkileri gümüş iyonları sayesinde ortadan kaldırmanız mümkün. Gümüş iyonu ciltte derinlemesine temizlik ve dezenfektasyon sağlar. Bunu sağlarken de ciltte melanin pigmentinin düzenli bir şekilde salgılanmasına destek olur. Bunun yanında gerek cillte leke oluşumunu engellemede gerekse oluşmuş lekelerin giderilmesinde haylice faydalıdır. Unutmayınki melanin pigmentinin düzenli salgılanması cilt kanserine yakalanma riskini de minimuma indirir.

microsilver gümüş iyon

Yoğun ve iltihaplı aknelere sahip olanlar bu seti en az 2 ay kullanmalı ve beraberinde peeling ya da cilt soyucu işlemler yapmamalı. Bu ürünle beraber LR aloe vera içeren içeceklerinden de içmeli..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim