Mama Mio Boob Tube Göğüs ve Dekolte Sıkılaştırıcı Krem

Annekaz
24 Mayıs 2014
Yorum Yok

Kendine güvenen kadınların tercihi Mama Mio Boob Tube Göğüs ve Dekolte Sıkılaştırıcı Kremi, zaman içinde sarkan göğüs ve dekolte bölgesi ile mücadele ediyor.

Kadınlar yaşlanmaya ilk olarak dekolte ve göğüs bölgesinden başlıyor. Bu bölgenin hassas olması, her gün güneşe ve yer çekimine maruz kalması kırışıklıkların ve sarkmaların artmasına neden oluyor. Son derece besleyici olan Mama Mio Boob Tube ise kırışıklıklara ve sarkmalara çözüm üretirken cildin kalitesini de arttırıyor.

Pek çok doğal madde içeren Mama Mio Boob Tube Kreminde ciltteki kolajenin azalmasına engel olan, cildin gücünü ve esnekliğini artıran CoQ10, cildin doğal Omega 3,6 ve 9 dengesini sağlayarak daha güçlü ve esnek olmasına yardımcı olan Çuha Çiçeği Gece Yağı, yoğun nemlendirici etkisi sayesinde cilde yumuşaklık veren Tatlı Badem Yağı, iyileştirici etkisi olan Shea Yağı, D ve E Vitamini içerenAvokado yağı, hücre yenilenmesini hızlandıran Çemenotu Özütü, yüksek oranda C vitaminine sahipHindiba Kökü ve cildi güçlendirerek daha güzel bir dokuya kavuşmasını sağlayan Yabani Yer Elması ve Palmiye Özütü bulunuyor.

Mama-Mio-Boob-Tube-Gogus-Sikilastirici-119-TL

Yüz bakım ürünleri kalitesinde geliştirilen Mama Mio Boob Tube, göğüs ve dekolte bölgesinin yanı sıra yüzün nemlendirilmesi için de kullanılabiliyor.

Kısa zamanda etkisini hissettiren Mama Mio Boob Tube ürününe, www.morcosmo.comadresinden ve Harvey Nichols İstanbul, Harvey Nichols Ankara mağazalarından satın alabilirsiniz.

www.facebook.com/Morcosmo

instegram.com/morcosmo

 

Mama Mio Hakkında

Güzellik uzmanları tarafından 2006 yılında Londra’da geliştirilmiş, içerdiği doğal ve yoğun maddeler sayesinde gittikçe ün kazanan bir kozmetik markasıdır. Bu ürünlerin içinde “İyilik var, Kötülük yok” prensibiyle yola çıkan marka, vücuda iyi gelen maddeleri maksimumum seviyede tutmaktadır. Ayrıca ürünlerin içinde paraben, petrolyum, sulfat, renklendirici, sentetik koku ve zenoestrojen gibi cilde zarar verebilecek maddeleri bulundurmamaktadır. Mama Mio kadınlar için Yüksek Proteinli Yüz Bakımı, Omega Günlük Vücut Bakımı, Selülit Bakımı, Sıkılaştırma ve Yenileme ürünlerini geliştirmektedir. Hamileleri de unutmayan Mama Mio, Hamilelik ve Sonrası Bakım ürünleri ile hamilelik esnasında ve doğum sonrasında oluşan problemlere çözüm üretmektedir. 2012 yılında ise Mor Parfümeri ve Kozmetik Güzellik Ürünleri Tic. Ltd. Şirketi tarafından Türkiye’ye getirilmiştir.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim