Pet şişede nane yetiştirmek!

Annekaz
5 Nisan 2022
Yorum Yok

Balkon bahçesi bir dönem herkesin ilgisini çekmiştir. Düşünsenize balkonda minik çilekler naneler maydanozlar yetiştirmek ne hoş olurdu aslına bakarsanız bunları yapan pek çok insan var.

Pet şişede nasıl nane yetiştirilir?

Malum  ekonomik kriz nedeniyle bir demet nane almak bile artık mesele oldu. Hoş o naneler artık demet bile değil minnacık parmak kadar bir nane demetciği için 5 lira isteniyor dereotu ise 10 liraydı. Son zamanlarda pazara gittiyseniz yeşillik fiyatlarındaki korkunç artış gözünüze mutlaka çarpmıştır. Her şey çok pahalı ama söz konusu minik bir ot olunca insanın çıldırası geliyor.

Neyse  konumuza gelelim. pet şişede nane nasıl yetiştirilir? Bu yöntemi annem uyguladı fotoğraflarını çekmeyi unuttum ama sizin için videosunu buldum. Yöntem harika annem artık nane almıyor. Sürekli yeni naneler büyüyor ve saplarını yeniden kullanıyor bence harika..

Eğer evde bir pet şişe, biraz toprak ve nane saplarınız varsa bence bu yöntemi mutlaka deneyin… ayrıca konuda pek çok benzer video var..

Bunu da seversin  Erkeklerin neden memesi vardır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim