Plastik kasadan raf yapımı

Annekaz
28 Ekim 2013
1 Yorum

Evde yer açmak az kullanılan eşyaları hatta sürekli elimizin altında olan eşyaları bile saklamak ustalık istiyor. Koltuk altları, bazalar dolaplar kapı arkaları her yer değerlendiriliyor.Tabi bunlar için iyi organize olmak lazım evde eşyaları görünmez yapayım derken işin içinden çıkılmaz bir hal almasın..eşyaları iyi saklayabilmek bir sanat özellikle anneler bilirler çocukların eşyaları ve oyuncaklar sürekli ortadalar bunun için harika bir pratik fikrim var. Plastik kasalardan raf hem çok ucuz hem de oldukça pratik bir fikir

plastik kasa oyuncak rafıBu gördüğünüz şirin raf plastik meyve kasalarından yapılmış. Çocuk odası ve kilerler için harika bir saklama fikri.Yumuşak oyuncaklar  kitaplar için muhteşem bir dekorasyon fikri olabilir diye düşünüyorum nasıl yapıldığına gelince..

plastik kazasaÖnce size böyle  sevimli bir kasa lazım, üzüm ya da çilek kasaları olabilir manavlardan gördüğünüz kasalardan rica edebilirsiniz. Sağlam tahta kasalar da işinizi görür onları da boyayıp süsleyebilirsiniz. Çamaşır suyu katkılı su ile plastik kasaları yıkayın ve kurulayın.

plastik kasadan raf yapımıKasaları birleştirin bunun için hangi malzemeyi kullanacağınız kasaya bağlı sıcak silikon olabilir, plastik kelepçe olabilir, tahta kasaysa çivi veya vida bile olabilir..

kasa rafVe işte plastik rafın bitmiş hali , çocuğunuzun yetişeceği bir yere de yapabilirsiniz yatak baş ucuna olabilir mesela  seçim sizin..

Kaynak:hometalk.com

 

 

 

 

Bunu da seversin  Pastane kurabiyesi - Buzluk kurabiyesi
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ayşegül dedi ki:

    fikir için çok teşekkür ederim kızımın odasına yaptım şahane oldu :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim