Prenseslere balerin cupcake

Annekaz
17 Ocak 2012
Yorum Yok

Kızlar için doğum günü  pastasının şekli çok önemlidir Barbie bebek şeklindeki pastalara bayılırlar balerinler pembe tüller etekler taçlar onların yaşam biçimi. Bazen kızların istekleri anneleri zorluyor ben Barbie bebekten pasta yapmıştım sanıyorum siteye de ekledim ama  bir türlü bulamıyorum :) Kolay diyemeyeceğim ama evde de gayet güzel yapılabilir hele yukarıdaki ikramlık kremalı kekler  çocuk oyuncağı,  Şeker hamurundan yapılan balerin üstlerini kesip bir süre kuruttuktan sonra yukarıdaki ya da benzer şekilde kekin üzerine sıktığınız kremanın ortasına şeker hamurundan bistüyeri batırabilirsiniz hatta keki hazır bile alabilirsiniz ;)

Vaktiniz varsa bistüyeri icing ve yenebilir boncuklarla süsleyebilirsiniz çok da güzel olur.. Marşmelovdan Şeker hamuru tarifi için burayı, Royal İcing tarifi için buraya bakabilirsiniz

 

Fotoğraf: thesweettable.ca

Bunu da seversin  Evde şeker hamuru nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim