Rize Belediye Başkanı’nın 2. eş önerisi

Annekaz
2 Temmuz 2010
2 Yorum
Rize Belediye Başkanı öyle bir laf etti ki toparlayabilene aşk olsun. PKK terörünü çözmek için doğudan evlenilmeli üstüne üstlük ikinci eş olarak da eşlerimiz doğudan bize kuma getirmelilermiş. Gülmekten yerlere yattım gözlerimden yaşlar geldi, eşim başkana hak veriyor ‘olabilir’ diyor :D
AKP’nin böyle belediye başkanları varken CHP’ye MHP’ye lüzum yok vallahi, kendi kendilerini bitiriyorlar. 
AKP’nin başkanları tabanı yerel yönetimi bilmiyor mu seçimleri hanımlar sayesinde kazandılar. Ne doğudaki kadın ikinci eş olmayı hak ediyor ne de biz böyle saçma sapan bir öneriyi duymak istiyoruz . İyi İsrail’le sorunlar var bir eş daha, e ABD ne olacak bir de Amerikalı hanım alalım, komşu ne olacak sorunun büyüğü burnumuzun dibinde bir de Yunan alalım e ev doldu zaten maksimum 4 kadın alınıyor ben size 10 tane daha sorunlu ülke sayarım şurada yazık değil mi bu erkeklere :)  
Bu konuya Halil Bakırcı’nın eşi ne diyor acaba kocaman bir yuh da eminim evden gelmiştir. Bakırcı Üniversite mezunu yaşını başını almış bir yönetici demek ki bazı şeyler okul kapısında bırakılmıyor. AKP zaman zaman hem tabanından hem de yerelinden bu şekilde vuruluyor alt yapı ya ağzını tutmalı ya da ne bileyim hassas konularda dersler almalı hani siyaset okulları var ya o okullarda toplumsal hassasiyet dengeleri de şöyle bir geçilebilir. 
Sonuçta AKP ne yapmalı etmeli kadınların gönlünü almalı yoksa seçimlerde kapı kapı gezecek abla bulamazlar benden söylemesi..
Bunu da seversin  Çift taraflı örgü başlangıcı
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Aygül dedi ki:

    Talihsiz bir açıklama olarak yorumlyorum.Yazık böyle düşünenlere diyorum.Bu sorunu çocuklardan sahip çıkarak eğitimle halletmeye çalışsalar nasıl olur acaba.Eğitim sorunu doğunun hatta tüm ülknin sorunu.Eğitimle halledicek şeyleri başka yönlere kanalize etmesin bu insanlar.

  2. minik dedi ki:

    Abesle iştigal…
    Hakikaten çok çirkin bir yaklaşım.hiçkimseye yakışmayacak kadar çirkin bir yorum..Bİr kadın bir insan olarak kınıyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim