TEOG itiraz için dava dilekçesi örneği

Annekaz
26 Temmuz 2014
1 Yorum

TEOG sınavlarında bu sene MEB tam bir başarısızlık örneği sergiledi. 8. Sınıflar için yapılan TEOG 1. sınav iptal edildi, 2. sınavda 4 soru geçersiz sayıldı vs bunlar bütün sınava girenler için talihsizlik iken bizim için durum çok farklıydı. Kızımın İnkilap Tarihi sınavı ikili kopya iddiası ile 0 olarak değerlendirdi. İkili kopya maceramız sınav puanını sıfır görür görmez başladı. Daha önce TEOG ikili kopya ile ilgili yazılarımı hatırlatmak isterim.

TEOG sınavı ve ikili kopya!

İkili kopya mağdurları ne yapmalı?

İtiraz dilekçemize cevap gelmedi bir türlü bizde Gölbaşı’ından gidip elle teslim aldık dilekçeyi. Daha sonra Ankara İdare mahkemesine TEOG  itiraz davası açtık.

Mahkemeye Dilekçe yazmak biraz kafa karıştırıcı bu konuda parayla dilekçe yazan katiplere başvurduk dilekçe yazmak için tam 200 lira istedi, aklın yerinde mi falan şeklinde itiraz edince ağzının kenarıyla konu eğitimse 100 lira olsun hadi deyip aklınca büyük bir iyilik yapmaya çalıştı sonunda kendi dilekçemizi kendimiz yazdık. Bir çok kişiden konu ile ilgili mail adlım itiraz dilekçesi ve  dava dilekçesi örnekleri istiyorlar. Aynı durumdan müzdarip arkadaşımızın açtığı dava dilekçesini yazıya ekliyorum, benim dava dilekçem farklı fakat bu çok önemli değil. Önemli olan davalının davacının konunun itiraz konusunun ve talebin yazması..

TEOG DAVA DİLEKÇESİ

Ekteki TEOG dava dilekçesini indirip düzenlemeler yapmanız gerek TC kimlik numaralarını söz konusu dersi ve sınav tarihini vs unutmayınız..

Bu seneki sınavda ikili kopya ile dava açıp kazanan İlkay Ölge İngilizce sınavından aldığı puanı düzelttirdi. Darısı bize diyorum..

 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Pratik Anne dedi ki:

    Allah tez zamanda isinizi yoluna koysun, haksizlik giderilsin. Cok sinir bozucu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim