Üç değişim projesi- öncesi ve sonrası

Annekaz
9 Haziran 2010
Yorum Yok
Özellikle mobilyalarda yapılan ufak değişim projeleri hem mobilyanın hem de kullanıldığı yerin bir anda havasını değiştiriyor. Kendin yap projelerinde dekorasyon fikirleri biraz daha minik adımlarla gitse de cesaret edip siyahtan beyaza dönenler ya da koskoca dolabı sökenler ellerinden biraz da iş geliyorsa harika sonuçlar çıkarabiliyor İşte size üç öncesi ve sonrası dekorasyon çalışması.
Birinci çalışma bir bebek odası, depo olarak kullanılan oda minik ayrıntılar ile çok hoş ferah bir çocuk odasına dönüşüvermiş. Duvardaki ayrıntılara dikkat.
İkinci çalışma eski bir çekmeceli etajer açık renkten koyu renge dönüş, yatak odasından çıkıp salona girecek kadar hoş olmuş.
Üçüncü çalışma ise çok tanıdık bir telli dolap dönüşümü, yine koyu renklerle salona yakışır  bir büfeye dönüşmüş. Cam yerine tel kullanılması da nostaljik bir hava katmış.
Bunu da seversin  Burun ameliyatı (Rhinoplasty) öncesi ve sonrası fotoğrafları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim