Çocuklara Tam Kapsam Güvenlik

Annekaz
22 Nisan 2014
Yorum Yok

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atatürk’ün çocuklara en değerli armağanı ve dünyada hala tek Çocuk Bayramı diğer ülkelerde çocuklar için özel etkinlikler konserler oladursun

Dünyada Ulusal Düzeyde kutlanan tek çocuk bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gururluyuz mutluyuz :)

Çocuklarımızın özgür, refah ve güçlü bir ülkede büyümesi hepimizin şüphesiz en büyük isteği. Geleceğimiz olan çocuklara verebileceğimiz en önemli duyguysa güven duygusu zira güvenli bir ortamda korkusuzca büyümek özgürlüğün ve refah dünyasının da kapısını aralayacaktır. Dünya tehlikelerle dolu ama çocuklar için durum çok daha hassas kendi dünyanızı çocuklarınız için ne kadar güvenli hale getirebildiniz? Kalemiz dediğimiz evimiz hangi tehlikelere açık biliyor musunuz? Ağaç yaşken eğilir diye boşuna dememişler çoğunuzun her an yanınızda olamazsınız çocuklarınızı hem gündelik güvenlik tedbirleri hem de acil durumlar için bilgilendirin.

Çocuklara güvenlik önlemleri ve alışkanlığı ne kadar erken öğretilirse o kadar iyi olur, çocukları korkutmadan bir oyun gibi anlatsak da güvenlik asla bir çocuk oyuncağı değildir. Çocuklarımıza eve girdiklerinde kapı kilitlemesini, kapıyı tanımadığı insanlara açmamasını kendi davranışlarımızla örnek göstererek anlatmalıyız..

“Siz de bu güzel günde  çocuklara güvenlikle ilgili sorular sorarak bu konuya dikkat çekin. Çocuklara soruları sorup #TamKapsamGüvenlik ile her sosyal medyada yapacağınız paylaşım, bir kişinin daha dikkatini çekerek, bir kişiyi daha çocuklarımızın güvenliğiyle ilgili düşünmeye davet edebilir.”

Tabi güvenliğimiz sağlayan bizi dış dünyadan koruyan sadece kapılar ya da duvarlar ya da alışkanlıklar değil Kale  yıllarlardır geliştirdiği kilit teknolojileri ve ARGE çalışmalarıyla Türkiye’nin en çok kullanılan markası oldu. Türkiye’nin güvenini kazanan Kale çocuklarımızı ve geleceğin çocuklarını korumak için hep bizimle beraber olacak..

“Siz de bu güzel günde (23 Nisan Çocuk Bayramı’nda) çocuklara güvenlikle ilgili sorular sorarak bu konuya dikkat çekin. Çocuklara soruları sorup #TamKapsamGüvenlik ile her sosyal medyada yapacağınız paylaşım, bir kişinin daha dikkatini çekerek, bir kişiyi daha çocuklarımızın güvenliğiyle ilgili düşünmeye davet edebilir.”

Bunu da seversin  Sosyal medyanın Acun Ilıcalı'ya verdiği ders - İktidarın oy kaybetmesi

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim