Yılbaşı sepeti yerine yılbaşı ağacı

Annekaz
14 Aralık 2012
Yorum Yok

Yılbaşı ağaçları sene sonlarının rengi oldu artık, Yenilebilir yıl başı ağaçlarını gördünüz,  sadece yıl başları için değil davetlerde bile  her zaman kullanılacak kadar şık ve işlevsel, Bir de Yılbaşında işin hediye boyutu var.

Genelde yılbaşı sepetleri gider gelir ama böyle üstü çikolatalarla kaplı büyük bir ağaca doğrusu kimse hayır diyemez. Çikolata dolu yılbaşı ağacı yapmak çok basit aşağıda tam kırk fotoğraflık galeri açık açık anlatıyor ama ben yine de toparlayım.

40

Önce size gereken malzemeler. Bol bol paketli çikolata, krepon kağıtları, tüller, oragnze kumaşlar, boncuklar, küçük bir saksı, kütük şeklinde bir stropiyer, çabuk donan alçı,kürdanlar, bant,silikon yapıştırıcı ve istediğiniz süsler, kar spreyi vs vs..

Önce kütük şeklindeki stropiyeri bir huni şeklinde kesip ağaç şekli veriyoruz, daha sonra altına kalın bir odun parçası sokup çabuk kuruyan alçı ile doldurulmuş saksının içine güzelce yerleştiriyoruz, daha sonra yeşil krepon kağıdı ile kaplayıp süslemeye geçiyoruz.. bundan sonrası zaten çok güzel fotoğraflanmış. Burada hayal gücü kullandığınız malzemeler verdiğiniz emek çok önemli ne kadar çok malzeme olursa o kadar gösterişli oluyor.. :)


1 2

Bunu da seversin  LR Aralık ayı yılbaşı katalogu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim