En ilginç yenilebilir buketler

Annekaz
25 Ocak 2019
Yorum Yok

Çiçek hediye etmek tarih kadar eski bir gelenek ama yiyecek hediye etmek belki de ilk hediye bile olabilir. Buket şeklinde yenilebilir çiçekler her zaman güzel fikir, peki yenilebilir buketler nasıl oluyor hangi yiyeceklerle hazırlanıyor hadi beraber görelim.

YENİLEBİLİR BUKET ÇEŞİTLERİ

Malum en çok bilinen yenilebilir buketler meyve kek ve kurabiyeden yapılan bol çikolatalı buketler. Haklı olarak en çok tercih edileni çok şık ve lezzetli bir hediye üstelik çok havalı.

Renkli çikolata ve şekerle süslenen çilekler, kremalarla çiçek haline getirilmiş cup kekler çook güzel ve iştah açıcı görünüyor.

Tabi bu çok değişik yenilebilir buketler var. Bazıları yılbaşı sepeti gibi üzerinde şampanyadan tutun krakere kadar oluyor bazıları sadece sebzelerden yapılıyor ki veganlar bu sebze buketlerini çok seviyor. Bazıları da oldukça dekoratif kabuklu kuruyemişlerden bile olabiliyor. İşte size çılgın yenilebilir buketler..

Bunu da seversin  Tabu oyunu nasıl oynanır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim