70 soruda şişmanlık ve obezite

Annekaz
18 Ocak 2012
Yorum Yok

Türk kadınları ve erkekleri her geçen yıl daha çok şişmanlıyor, Sağlık Bakanlığı durumun ciddiyetinin farkında bu yıldan itibaren şişmanlıkla mücadeleyi sıkı tutmayı planlıyorlar. Konuyla ilgili bu günlerde çok konuşulan bir kitapçık  hazırladılar Obezite (Şişmanlık) Konusunda 70 Soru 70 Cevap içinde çok bildiğimiz şeyler de var eminim sizi şaşırtacak bilgiler de göreceksiniz.

Ama sonuçlarını kısa bir sürede görmeyeceğimiz kesin çünkü obezite savaşdan daha zor bir mücadele ayrıca bundan sonra gıda paketlerinin üzerinde minik yazılar yerine daha büyük karakterlerle yazılmış kalori bilgilerini göreceğiz, aslında Doktor Bey’in önerdiği gibi bu bisküviyi yediğiniz zaman şu kadar yürümeniz gerekir yazsa daha etkili olur gibi.. :)

Not: Sağlık Bakanlığının Obezite (Şişmanlık) Konusunda 70 Soru 70 kitabını okumak için bilgisayarınızda bir PDF reader olması lazım yoksa, Chrome tarayıcı kullanabilirsiniz  bu tür belgeleri her zaman şak diye açar :)

 

Bunu da seversin  Kilo vermek isteyenler nasıl kandırılıyor?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim