Akşama ne pişirsem derdine son!

Annekaz
26 Kasım 2015
Yorum Yok

Akşama ne pişirsem? Bütün kadınların aklına her gün aynı soru ama size harika  bir haberim var artık bu soruyu daha az soracak değişik yemekler ve tariflerle akşam yemeklerinize sağlık ve ustalık katacaksınız nasıl mı? Mutlu Çiftlik sayesinde.

Mutlu Çiftlik sizi bugün ne pişirsem derdinden kurtarıyor. Kişiye özel hazırlanmış paketleri ile her hafta kapınıza kadar gelen kutuların içinde pişirmeye hazır birbirinden farklı 3 farklı tarif ve malzemeleri çıkıyor.  Diyetisyen tarafından özel olarak hazırlanan tarifler evinizde 3  sofraya eşlik ederek hem sağlıklı besleniyor hem de değişik yemeklerle damak tadınızı zenginleştiriyorsunuz. Mutlu Çiftlik kendi yetiştirdiği organik ürünlerin yanı sıra özenle seçtiği doğal sebze ve meyveleri bizler için tek tek paketleyip  kutulara yerleştiriyor.

MUTLU ÇİFTLİK KUTUSUNDA NELER VAR?

Öncelikle hiç yemek yapmayı bilmeyenlerin bile adım adım uygulayacağı resimli tarifler var. Her hafta paket içeriği değişiyor. Değişik yemekler ve değişik tarifleri denemek için size abonelik tavsiye derim. Geri dönüşümlü doğaya saygılı paketler içinde 3 adet ana öğün tarifi ve aramızda kalsın bir sürpriz yer alıyor. Tariflere göre yemekleri hazırlıyor ve sofraya koyuyorsunuz hepsi pratik olarak hazırlanabilen işten geldiğinde paketlerden çıkarıp kolayca pişirebileceğiniz tarifler.  Paketler o kadar güzel hazırlanmış ki geriye neredeyse çöp bile kalmıyor. ve gelelim süper ötesi habere bu gördüğünüz paket  Anne Kaz okuyucularına özel olarak sadece kargo dahil 29,90 TL! Yanlış okumadınız haftada 3 gün sizi ne pişirsem derdinden kurtaracak Mutlu Çiftlik paketi 29,90 TL fiyat böyleyken  aboneliği Kaçırmayın derim.. Anne  Kaz özel indirim sayfasına https://www.mutluciftlik.com.tr/kampanya/annekazblog  adresinden ulaşabilirsiniz.

mutlu-ciftlik-paketi

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim